Montážny mechanik s praxou (nástupný bonus 400 €)

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR/mesiac (zaradenie do tarifnej triedy a mzda v závislosti od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž jednoúčelových priemyselných zariadení podľa technickej dokumentácie
- zodpovednosť za prevedenie práce podľa platnej pracovnej inštrukcie, dodržiavanie výrobných procesov

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosť práce v oblasti hi-tech
• príjemné pracovné prostredie- čisté, tiché, nie sme pásová výroba
• 13-ty plat, príplatky za dlhodobý pobyt v zahraničí
• možnosť cestovania
• 7,5 hodinový pracovný čas
• firemné vzdelávanie
• firemné akcie
• ostatné benefity (príspevky zo sociálneho fondu, stravovanie priamo v spoločnosti, team buildingy…)

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- prax s montážou podľa výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť, predstavivosť a logické myslenie
- čítanie výkresovej dokumentácie a kusovníkov - pneumatický plán
- schopnosť učiť sa a prispôsobiť sa novým technologickým postupom
- práca v tíme
- znalosť anglického jazyka- výhodou

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3912041  Dátum zverejnenia: 15.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac