Učiteľ/ka MŠ

Materská škola Stupava

Miesto práce
Hviezdoslavova 674, Stupava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
44

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
Ovládanie PC vítané

Vzdelanie
SŠ alebo VŠ pedagogické, prípadne chuť sa ďalej vzdelávať v oblasti pedagogiky.

Ďalšie požiadavky
Hľadáme láskavú kolegyňu na pozíciu učiteľ/učiteľka/pedagogický pracovník predprimárneho vzdelávania do materskej školy v Stupave. Ponúkame TPP, dohoda možná. Prax vítaná, ale radi zaučíme aj nadšenú absolventku či aktívnu dôchodkyňu. Výborná dostupnosť do Stupavy od Bratislavy aj od Malaciek.

Naša materská škola 'svojou veľkosťou a atmosférou rodinného typu' poskytuje starostlivosť 44 deťom v 2-triednej prevádzke so zameraním na lokálne tradície a životné prostredie. K dispozícii je zázemie pre hudobnú, pohybovú, výtvarnú, enviromentálnu výchovu ako aj interaktívna tabuľa pre ďalší rozvoj. MŠ je aktívnou súčasťou miestneho komunitného života.
Web: www.mshviezdoslavova.sk
Email: [email protected]

ID: 3218508  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.