Можливість для людей з України

Recepčná/recepčný Žilina

MAXPLAZA s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 6 EUR/hod.Mzda závisí od skúseností, zodpovednosti, prístupu k práci daného zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme spoľahlivé a lojálne osoby na pozíciu recepčná.
Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie v budove s masážami.
Uvádzanie hostí na masáž, registrácia, práca s pokladňou a hotovosťou.
Vybavovanie telefonickej komunikácie.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí masáží.
Zabezpečovanie komfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis).
Administratíva spojená s chodom recepcie.
Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie.
Usmerňovanie a kontrola zamestnancov masáží. Administratívne práce.
Práca s ekasou a excelom.
Práca na smeny podľa dohody / pracovná doba od 9 hod do 21 hod.
Podmienka komunikatívny slovenský jazyk. Anglický jazyk výhodou.

práca v stabilnej spoločnosti, vernostný a dochádzkový bonus, vianočné odmeny

Informácie o výberovom konaní

www.maxplaza.sk

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
eKasa - Pokročilý

pracovitosť, zodpovednosť, výhoda bydliska v okolí zamestnania pre bezproblémové dochádzanie

Polyfunkčná budova, hotel, masáže, solárium, virtuálne sídlo a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Zuzáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4829176  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.