Supervízor call centra v advokátskej kancelárii

McGrath & Arthur s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za činnosť call centra
• Podpora, motivácia a rozvoj podriadených pracovníkov
• Kontrola vykonaných činností tímu a náprava v prípade nedostatkov
• Príprava vzorovej komunikácie s dlžníkmi
• Komunikácia a kooperácia so zákazníkmi spoločnosti
• Tréningy a školenia zamestnancov
• Reporting nadriadeným pracovníkom

• Práca v príjemnom prostredí advokátskej kancelárie
• Práca pre najväčšie banky a telekomunikačné spoločnosti: Tatra banka, Slovenská Sporiteľňa, OTP Banka, Prima banka, Slovak Telekom a pod.
• Fixná pracovná doba
• Výkonnostné odmeny
• Zamestnanecké benefity: platené voľno v deň narodenín, sick day, platené vianočné voľno a pod.
• Práca v mladom a priateľskom kolektíve
• Odborné zaškolenie je samozrejmosťou
• Možnosti ďalšieho profesijného rastu v rámci spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti s prácou v call centre minimálne ako Team leader
• Skúsenosti s pohľadávkamiDobré komunikačné schopnosti
• Samostatnosť a precíznosť
• Spoľahlivosť
• Lojalita
• Zodpovednosť

McGrath & Arthur group (ktorej súčasťou je aj advokátska kancelária MCGA legal) je neustále sa rozvíjajúca skupina spoločností pôsobiacich v SR a viacerých štátoch Európy a sveta. Skupina MCGA group poskytuje právne, inkasné, účtovné a poradenské služby. Svojim zamestnancom ponúka možnosti osobného rozvoja ako aj postupu v rámci spoločnosti, ale aj v zahraničí. Výhodou je spolupráca s renomovanými spoločnosťami z bankovej oblasti, ktoré našim zamestnancom zlepšujú kvalifikačný profil pri hľadaní nového zamestnania a hľadaní zaujímavých pozícií umožňujúcich ich pracovný a osobnostný rast.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3321267  Dátum zverejnenia: 27.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou