Marketingový špecialista

MECOM GROUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme „milovníka mäsa“, skúseného marketingového špecialistu. Ak máte skúsenosti v oblasti marketingu a komunikácie, vášeň pre tvorbu a implementáciu marketingových stratégii, zmysel pre detail, chuť učiť sa a schopnosť pracovať v tíme, potom ste ten správny kandidát.

Ponúkame vám príležitosť zapojiť sa do nášho dynamického tímu a podieľať sa na rozvoji a budovaní značky lídra trhu mäsových výrobkov. Zodpovedať budete za zverenú časť produktového portfólia a úzko spolupracovať s oddelením vývoja. Okrem tohto budete monitorovať, analyzovať a vyhodnocovať účinnosť aktivít. Participovať budete na príprave a realizácii komunikačných kampaní, prezentácii značky na eventoch a ďalších zaujímavých projektoch.

- komunikácia a spolupráca s reklamnou agentúrou a ďalšími externými dodávateľmi,

- príprava, spracovanie a úprava propagačných materiálov,

- nastavenie, príprava a monitoring sociálnych sietí Facebook, Instagram, YouTube, komunikácia s

  influencermi,

- participácia pri tvorbe a realizácii komunikačných kampaní,

- starostlivosť a optimalizácia zverenej časti portfólia a príprava obalových materiálov,

- aktívne sledovanie trhu, analýza trhových dát a spracovanie prehľadov,

- spracovanie a príprava reportov z podkladov interného a externého prostredia,

- výber potrebných dodávateľov pre realizáciu marketingových aktivít,

- sledovanie aktuálnych trendov v marketingu a v segmente,

- koordinácia sponzoringu a prezentácie značky na podujatiach,

- aktívna spolupráca s obchodným oddelením a výrobnými závodmi,

- administratíva spojená s marketingom.

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

- byť súčasťou budovania značky lídra trhu a úzko spolupracovať na všetkých marketingových   aktivitách

- práca v moderných priestoroch s možnosťou parkovania, kúsok od centra

- vernostný bonus

- vianočný bonus

- teambuildingové aktivity

- multisport karta a ďalšie

Záujemcovia nech reagujú cez aplikáciu "poslať životopis". Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing/ manažment/ ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti marketingu min. 3 roky - podmienkou

- príjemné vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti

- skúsenosti v oblasti FMCG – výhodou

- zanietenie pre prácu s produktami

- aktívne sledovanie trendov

- zodpovedný prístup k práci

- ochota učiť sa nové veci

- vysoké pracovné nasadenie, flexibilita a kreativita

- zmysel pre detail

- práca s MS Office (Excel, PowerPoint) – pokročilý

- práca s Wordpress, Adobe design, Google Analytics – výhodou

Charakteristika/ história spoločnosti:
Slovenská spoločnosť MECOM bola členom skupiny Carnibona, ktorá sa stala jednou z najsilnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností v oblasti spracovania mäsa v stredoeurópskom regióne. Vznikla v roku 2008 postupným zlučovaním významných mäsospracujúcich spoločností s dlhoročnou tradíciou na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike.
V roku 2021 sme sa stali hrdou súčasťou potravinárskej spoločnosti Smithfield Foods, ktorá je globálnym lídrom na trhu v mäsospracujúcom priemysle. Spoločnosť podniká v potravinárstve pod mottom „Dobré jedlo. Zodpovedne.“ a stala sa jednou z popredných svetových vertikálne integrovaných mäsospracujúcich spoločností.
Akvizíciou skupiny do ktorej patrí aj naša spoločnosť MECOM posilňujú portfólio značiek a pokračujú v dlhodobej stratégii na európskom trhu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Salvová
E-mail: poslať životopis
ID: 4788199  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac