Hľadáme čašníka alebo čašníčku

MEDIA INVEST s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiaczákladná mzda + tips, platové podmienky sa upresnia podľa skúsenosti a praxe na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového Proxi člena. Čítaj ďalej, len ak máš rád prácu s ľuďmi, vieš podať profesionálny servis aj počas zlých dní a nebojíš sa čeliť výzvam.

Čo znamená byť členom PROXI tímu?

    Jednoducho povedané, vedieť prísť do práce plný energie, neustále mať chuť zlepšovať sa, nebáť sa prijať zodpovednosť a kritiku a správať sa férovo ku všetkým bez ohľadu na situáciu.

Čo v PROXI od teba očakávame?

    Najviac si dávame záležať na tímovej spolupráci a preto vždy hľadáme spôsoby ako pomôcť tímu dosahovať nové méty a výsledky. Nehľadáme najskúsenejšieho odborníka hviezdu, úplne nám stačí zanietenie pre prácu a chcieť zabrať keď ťa potrebujeme, zn. firemné akcie, oslavy, občasné svadby, a iné

Čo v PROXI ponúkame?

    Po zaškolení chceme, aby si nemal problém pomáhať aj na iných oddeleniach, či už v bare, reštaurácii, občasne aj v kuchyni. Ponúkame adekvátny plat (brutto od 1100€), ku ktorému ti ponúkneme aj systém odmien. Počas pracovnej doby máš u nás zabezpečenú stravu (obedy a večere), kávu a pitný režim. Počas roka ťa budeme posielať na rôzne ochutnávky, školenia a eventy, aby si sa mal kde inšpirovať a naučiť novým veciam.

Kedy by si mal nastúpiť do PROXI?

    Preferujeme okamžitý nástup, no na správneho kolegu vieme počkať.

všetko sa dozvieš na pohovore :)

Záujemca pošle CV s označením Barman/ Čašník na uvedenú emailovú adresu. Kandidátom spĺňajúcim kritéria výberu sa ozveme za účelom osobného pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastro, hotelová

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

barman, čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzači s 1+ ročnou praxou v oblasti gastro budú uprednostňovaní.

Od každého kolegu požadujeme profesionálne vystupovanie, zdravotný a potravinársky preukaz. Samozrejmosťou je zodpovedný prístup k práci!

Spoločnosť Media Invest je prevádzkovateľ gastro prevádzky PROXI Bar & Restaurant v Košiciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Richard Rovinský
E-mail: poslať životopis
ID: 4815899  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac