Referent na úseku personalistiky a miezd

Mesto Brezno

Miesto práce
Námestie generála Štefánika, Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za zabezpečenie personálnej a mzdovej agendy a dodržiavanie procesov v súlade so všeobecne platnými predpismi a vnútornými predpismi.

Uvedené pracovné miesto je organizačne začlenené pod útvar prednostky s nasledovnými kvalifikačnými predpokladmi:
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou - ekonomické
- odborná prax min. 3 roky v danej oblasti
- bezúhonnosť
- spôsobilosť na právne úkony
- zdravotná spôsobilosť

V prípade záujmu o toto pracovné miesto svoje žiadosti spolu s nižšie uvedenými dokladmi zasielajte na adresu Mesto Brezno, Nám. gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno alebo do podateľne úradu v termíne do 17. júna 2024 s označením „Referent na úseku personalistiky a miezd“.

Doklady, ktoré je potrebné priložiť k žiadosti o prijatie do zamestnania:
- štruktúrovaný profesijný životopis
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony
- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov

Výber z uchádzačov bude prebiehať formou osobných pohovorov. Na osobný pohovor budú pozvaní len Tí uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené kvalifikačné predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Počet rokov praxe

3

- dôslednosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť
- analytické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme
- lojálnosť, korektnosť, nekonfliktnosť
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie
- komunikatívnosť

Výkon samosprávnych úloh uložených zákonmi a výkon úloh prenesených na samosprávu zo štátu.

Kontakt

ID: 4833195  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac