Reagujte bez životopisu

Kuchár / kuchárka v Zariadení pre seniorov ÚSMEV

Mesto Nová Baňa

Miesto práce
Moyzesova 10, 968 01 Nová Baňa
Termín nástupu
01. 06. 2024
950 EUR/mesiacPríplatok za zmennosť Osobný príplatok Príplatok za prácu v sobotu, nedeľu, sviatok V zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný pomer: trvalé pracovné miesto /skúšobná doba 3 mesiace

Pracovný úväzok: úväzok 1,00, práca na zmeny, denná služba 12.00hod, krátka služba 8.00 hod

Pracovná náplň:

- ovládanie výroby teplých a studených jedál, múčnikov, špecialít,

- spracovávať rôzne druhy mäsa (jatočné, hydina, ryby a ďalšie suroviny),

- poznať najvhodnejší spôsob ich použitia, a úpravu pre stolovanie

- dodržiavať HCCP program a správne technologické postupy pri príprave jedál,

- zapisovanie surovín vydaných zo skladu,

- kontrolovanie stavu potravín v sklade podľa dohody o hmotnej zodpovednosti,

- zapisovanie surovín, ktoré treba objednať, odoberanie vzorky jedál a viesť predpísanú agendu,

- dodržiavať prevádzkový poriadok kuchyne, dodržiavať maximálnu hospodárnosť pri spracovávaní surovín, ako aj hotových jedál,

- prevádzanie čistoty kuchyne, hrubej prípravovne, udržiavanie čistoty v sklade, denne vykonávať dezinfekciu v jedálni zamestnancov – kuchynke, ukladanie a vyberanie riadu z umývačky riadu, dbať o čistotu el. strojov, zodpovedať za dodržiavanie hygienických zásada predpisov v stravova

Výkon práce v Zariadení pre seniorov ÚSMEV, Moyzesova 10, 968 01 Nová Baňa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore kuchár

zdravotný preukaz a zdravotná spôsobilosť sú podmienkou prijatia,

prax potrebná

samostatnosť, práca v kolektíve, manuálna zručnosť, zodpovednosť v práci, profesionalita

Mesto Nova Bana
ID: 4807959  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac