Učiteľ/ka materskej školy

Mestská časť Bratislava - Rača

Miesto práce
Bratislava - Rača, Rača
Termín nástupu
od 08/2024
1 050 EUR/mesiacuvedená je základná mzda, plat zamestnanca bude zohľadňovať vzdelanie a prax na základe zákona č. 553/2003 Z. z. a nariadenia vlády SR č. 296/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu novovznikajúcej materskej školy v mestskej časti Rača (MŠ Tramín) hľadáme milé, kreatívne, láskavé a motivujúce pani učiteľky/pánov učiteľov. Ak máte prax, potešíme sa, ale nemáme problém dať šancu aj čerstvým absolventom pedagogickej školy, ak uvidíme ich odhodlanie a chuť pracovať a vzdelávať sa. Ovládanie anglického jazyka je výhodou.

Vašou úlohou bude napr.:

  • vybudovanie a udržiavanie podnetného, pozitívneho, inkluzívneho a bezpečného vyučovacieho prostredia, ktoré rozvíja záujem o vzdelanie,
  • budovanie pozitívnych medziľudských vzťahov,
  • plánovanie a realizácia vzdelávacích aktivít,
  • komunikácia s rodičmi,
  • dokumentácia a hodnotenie progresu detí,
  • aktívna účasť na pracovných stretnutiach a poradách školy,
  • spracovávanie podkladov podľa pokynov vedenia školy.

  • úplne nové priestory MŠ, v ktorých to vonia drevom
  • malé a útulné prostredie
  • podieľanie sa na rozvoji MŠ

V prípade záujmu posielajte Vaše štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom na adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov (spĺňajúcich kvalifikačné predpoklady) na základe zaslaného životopisu a motivačného listu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
EduPage - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi medzi nami privítame kolegyňu/kolegu, ktorá/ý:

  • má nadšenie pre prácu s deťmi,
  • má pozitívny vzťah k prírode a ekológii a chce viesť týmto smerom aj deti,
  • sa bude stotožňovať s filozofiou našej MŠ a prispievať k jej rozvoju,
  • je otvorená/ý aj alternatívnym metódam výučby.

Samospráva | Mestská časť Bratislava-Rača je jednou z mestských častí Hlavného mesta SR Bratislavy v okrese Bratislava III. Rozprestiera sa na rozlohe 23,6 km² a žije tu takmer 25 700 obyvateľov. Rača sa delí na miestne časti: Krasňany, Rača a Východné. Základnou úlohou obce pri výkone samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov. Mestská časť zabezpečuje okrem iného ochranu a tvorbu životného prostredia, pamätihodností miestneho významu, pravidelne organizuje kultúrne podujatia, je zriaďovateľom základných a materských škôl, utvára podmienky na rozvoj športu detí a dospelých a poskytuje sociálne služby v podobe denného stacionára a terénnej opatrovateľskej služby. | Viac informácií o nás nájdete na www.raca.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4816704  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac