Logo Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Upratovač/upratovačka

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Miesto práce
Hálkova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
od 1.6.2024, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​• Denné upratovanie vstupného priestoru do budovy, suterénu a príslušného poschodia, kancelárskych priestorov, chodieb, sociálnych zariadení, kuchyniek, šatní a schodísk,
• Denné čistenie dverí, vrátane sklenených výplní, zárubní a stien od pavučín,
• Dezinfikovanie kľučiek, zábradlí, spoločných priestorov, toaliet a podobne,
• Utieranie prachu z pracovných stolov a ostatného kancelárskeho nábytku,
• Denné vynášanie odpadkové koše.​

​• príspevok na bývanie vo výške 50 € / mesiac,
• vernostná odmena po odpracovaní,
• jubilejná odmena,
• voľný cestovný lístok na MHD,
• príspevok na stravovanie vo forme platobnej karty (aj počas dovolenky),
• príspevok zo sociálneho fondu na sociálnu výpomoc do výšky 150 € (PN viac ako 6 týždňov),
• príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu pracovných síl,
• doplnkové dôchodkové sporenie 2,5 % mzdy,
• náhrada príjmu počas PN počas 10 kalendárnych dní súhrnne za celý kalendárny rok vo výške 80 % denného vymeriavacieho základu,
• príspevok na kúpeľnú liečbu vo výške 150 €,
• pracovná rehabilitácia v rozsahu 7 kalendárnych dní (po dosiahnutí veku 40 rokov a odpracovaní 2 rokov),
• MultiSport karty,
• možnosť ubytovania v ubytovacom zariadení zamestnávateľa.​

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• životopis
• súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Žiadosť spolu s požadovanými podkladmi doručte elektronicky do 31.5.2024 vrátane na adresu: [email protected].

Vážime si Váš záujem pracovať pre Mestskú políciu Hlavného mesta SR Bratislava, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

​• stredoškolské vzdelanie,
• Bezúhonnosť,
• Pracovitosť, samostatnosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.​

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy je poriadkovým útvarom Hlavného mesta SR. Jej hlavnou činnosťou je ochrana verejného poriadku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Uporská
Tel.: +421259980655
E-mail: poslať životopis
ID: 4828015  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac