Upratovačka v hygienickom zariadení (verejné WC)

Mestské služby mesta Trnava

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
440 EUR/mesiacPráca na skrátený úväzok - 20 hodín týždenne 440,- Eur + príplatky za soboty, nedele a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie a stráženie hygienického zariadenia.

Práca v stabilnej spoločnosti. Verejná správa.

Hľadáme upratovačku na prácu v hygienickom zariadení Trnave (verejné WC). Práca je iba v piatok, sobotu a nedeľu v popoludňajších hodinách, vhodná aj pre dôchodcu, alebo študenta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.6.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť.
ID: 4557651  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 440 EUR/mesiac