Montážnik/ robotník - operátor České Budejovice do 118 do 125 kč/hod. v čistom

MEUS s.r.o.

Miesto práce
České Budějovice, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 eur/turnus, po zaškolení do 1 100 eur/turnus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá turnusová práca pre mužov, vhodná aj pre ľudí bez praxe. Jednoduchá montáž, manipulácia s materiálom - výroba dielcov na karavány, servisné klapky ( vyplňovanie plechových dielcov, začisťovanie, úprava dielcov, nie je to práca na linke).
Nástupná mzda od 110 kč/hod. v čistom, po zaškolení 118 - 125 kč/hod. v čistom.

- turnusová práca 20 dni v práci 10 dni doma (pravidelné turnusy)
- príspevok na stravu
- 12 hodinové pracovné zmeny
- ubytovanie zabezpečené, platí firma
- v prípade vlastného ubytovania príspevok 3 500 kč
- práca na pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail [email protected] alebo [email protected]. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba dielcov na karavány, ponuka kovoobrábacích prác.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba a priemysel, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť,
samostatnosť,
dobrý zdravotný stav

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3367207  Dátum zverejnenia: 19.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 eur/turnus, po zaškolení do 1 100 eur/turnus