Back office obchodného oddelenia

MicroStep, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 158, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu si hľadáme kolegyňu, ktorá by nám svojim pôsobením a proaktívnym prístupom pomohla pri dosahovaní cieľov nášho oddelenia. Sme mladý, priateľský a dynamický kolektív a práve takú kolegyňu si aj hľadáme. Kľúčovým je pre nás precíznosť a plynulá znalosť anglického jazyka. Ak si sa v týchto riadkoch našla, radi sa s tebou stretneme. Ponúkame ti prácu u svetovej špičky v rozvoji, výrobe a predaji CNC strojov s celosvetovou pôsobnosťou (sme hrdí aj na to, že sme sa stali podnikateľom roka 2014 podľa: www.ey.com/sk/).

Čo bude tvojou náplňou práce?
  • komunikácia s obchodnými zastúpeniami spoločnosti v zahraničí. Pokrytie: http://www.microstep.eu/dealers/
  • spolupráca s vnútrofiremnými oddeleniami (softwérové, hardvérové, výrobné a servisné oddelenie, oddelenie aftersales a konštrukcie)
  • nahadzovanie údajov a zakladanie strojov do informačného systému spoločnosti
  • práca s dokumentáciou – evidencia, zakladanie a archivácia podkladov
  • príprava a kontrola kúpno-predajných zmlúv
  • pomoc pri riešení a vybavovaní predajno-technickej agendy
  • vybavovanie rôznych „ad hoc“ úloh oddelenia
  • tvorba reportov podľa potrieb oddelenia
  • tvorba zápisov zo stretnutí

  • práca pre stabilnú spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou, ktorá patrí k špičke vo svojom obore
  • častá komunikácia v anglickom jazyku
  • flexibilná pracovná doba
  • rešpektovanie súkromného života, dobrý worklife balance
  • firemné akcie, príjemná firemná kultúra

Ceníme si všetky reakcie na pozíciu. Budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac spĺňajú kritériá výberu, a to do 2 týždňov od zverejnenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ technického smeru - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • MS Office – používateľská znalosť podmienkou
  • anglický jazyk – aktívna znalosť podmienkou
  • proaktívny prístup
  • dôslednosť

Kto sme?
Sme nadšenci, ktorí sa venujú výskumu, vývoju a výrobe CNC rezacích strojov. Z 10 člennej firmy sme sa v priebehu 30-tich rokov rozrástli na 400 zamestnancov a dodali sme už viac ako 3200 strojov v 58 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme okrem 2 výrobných závodov v Partizánskom a Hriňovej aj výskumno-vývojové centrum v Bratislave, no máme aj dcérske spoločnosti na 4 kontinentoch.

Čo robíme?
Vyrábame a dodávame CNC rezacie stroje na delenie materiálov plazmou, laserom, plameňom, vodným lúčom a vysokootáčkovým vretenom vrátane vlastných riadiacich systémov, CAM softvéru, automatizačných a digitalizačných riešení. Na našich strojoch sú rezané komponenty pre najrôznejšie oblasti, od výroby lanoviek, výletných lodí, štadiónov cez sanitárnu keramiku až po cukrárenské produkty.

Informácie o aktuálnych otvorených pozíciach v MicroStepe nájdeš aj tu: https://www.microstep.sk/kariéra

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Tibenská, Odd. ľudských zdrojov
Tel.: +421905751745
E-mail: poslať životopis
ID: 3175363  Dátum zverejnenia: 31.8.2017