Logo Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Mzdový účtovník/ personalista

Miestny úrad MČ Bratislava-Staré Mesto

Miesto práce
Vajanského nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiaczmluvná mzda od 1700eur btt (finálna úroveň platu bude závisieť od skúsenosti a zručností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu referátu personálneho a mzdového hľadáme šikovného kolegu alebo kolegyňu s expertízou v mzdovom účtovníctve a so záujmom o personalistiku a ľudské zdroje.

  • komplexné spracovanie miezd v zmysle platnej legislatívy v mzdovom systéme VEMA
  • spracovanie príjmov zamestnancov miestneho úradu, zariadení mestskej časti bez právnej subjektivity, odmeny poslancov miestneho zastupiteľstva a členov komisií miestneho zastupiteľstva, plat starostu a zástupcov starostu
  • komunikácia so Sociálnou poisťovňou, Finančnou správou, zdravotnými poisťovňami... (nástupy, výstupy, MD, RD, PN, OČR) a vypracovanie mesačných výkazov pre tieto inštitúcie
  • vypracovávanie mesačných daňových prehľadov pre daňový úrad, prehľad o zrážkach daní, ročné zúčtovanie daní, predkladanie ročných hlásení o vykonanom ročnom zúčtovaní daní
  • kompletná agenda stravovacích kariet a finančného príspevku na stravovanie
  • spracovanie štatistických výkazov a reportov
  • spracovanie personálnej administratívy počas neprítomnosti personalistky
  • možnosť podieľať sa na rôznych aktivitách súvisiacich s agendou ľudských zdrojov a personalistiky

  • 37,5-hodinový týždenný pracovný čas,
  • flexibilnú pracovnú dobu,
  • 5 dní dovolenky navyše,
  • 2 extra dni voľna,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • a ďalšie výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy.

Profesijný štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte prosím do 25.5.2024

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

VEMA - Pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník

Počet rokov praxe

5

  • prax v oblasti spracovania miezd aspoň 5 rokov
  • prax v oblasti spracovania personálnej agendy min. 1 rok
  • skúsenosť s prácou v personálnom a mzdovom informačnom systéme
  • skúsenosti s prácou v systéme VEMA veľkou výhodou
  • znalosť všeobecne záväzných právnych predpisov upravujúcich pracovno-právu oblasť a oblasť sociálneho a zdravotného zabezpečenia
  • precíznosť a spoľahlivosť
  • samostatnosť a schopnosť zvládať nárazovú prácu
  • tímová spolupráca
  • záujem učiť sa nové veci a proaktivita

Staré Mesto ako jedna z mestských častí Bratislavy je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom o hlavnom meste (1190) a štatútom hlavného mesta (1991) vykonáva pre občanov samosprávne funkcie, hospodári s obecným majetkom a finančnými prostriedkami.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Smiešková
Tel.: +421259246369
E-mail: poslať životopis
ID: 4815933  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac