Servisný technik káblovej TV

MIKOTEL, s.r.o.

Miesto práce
Sídlisko Podbreziny, okres Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik pre údržbu káblovej televízie. Zriaďovanie prípojok pre nových zákazníkov. Nastavovanie STB, modemov, TV prijímačov.

Flexibilná práca vhodná pre živnostníka alebo študenta, prípadne ako vedľajší PP. Prístup a zaškolenie k novým technológiám. Progresívne odmeňovanie.

Ponúkame dlhodobú spoluprácu. Práca je vhodná pre servisných technikov SAT TV, ktorí si majú záujem získať ďalšie zákazky, prípadne pre študentov alebo záujemcov o VPP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, slaboprúd, elektrotechnika, VF elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technický zručný typ. Základné vedomosti v oblasti SAT techniky a networkingu su vítané

Lokálny poskytovateľ káblovej TV a Internetu v Liptovskom Mikuláši
ID: 3309814  Dátum zverejnenia: 14.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou