Skladník v strojnom sklade – práca v modernom zastrešenom sklade s vlastným pracovným miestom.

Milking s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
950 € + výkonnostná odmena / nástupná mzda môže byť zvýšená v závislosti od individuálnych znalostí a pracovných schopností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte plné zuby práce vo veľkoskladoch alebo v skladoch logistických centier? Spoločnosť Milking Vám ponúka pracovnú príležitosť v slovenskej spoločnosti s moderne vybaveným strojným skladom, ktorý je zastrešený a vykurovaný, kde má skladník vlastné pracovné miesto s počítačom.

Náplň práce:
- Skladník v zastrešenom sklade strojného sortimentu
- Naskladňovanie, vyskladňovanie materiálu
- Spracovanie dokladov na PC – príjem a výdaj
- Práca s moderným softwarom
- Obsluha zakladača SHUTTLE-XP-500 od firmy KARDEX

- Dobré pracovné podmienky a priateľské pracovné prostredie v stredne veľkej firme
- Variabilná činnosť v rámci náplne práce
- Vykúrená zastrešená miestnosť, vlastné miesto na sedenie
- Flexibilný pracovný čas
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Pravidelná výplata vyplácaná na čas a vždy v rámci zákonov
- Príplatky za prácu nadčas
- Možnosť ubytovania v Bratislave
- Moderné pracovné prostredie
- Firemné akcie
- Gastrolístky
- Pitný režim,káva, čaj, plne vybavená kuchynka na pracovisku, donáška obedov priamo na pracovisko

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrá fyzická kondícia – občasná práca s bremenom
- Základné znalosti práce s PC.
- Vodičský preukaz skupiny B
- Práca s VZV.
- Skladové hospodárstvo – výhoda

Spoločnosť Milking spol. s r.o. Bratislava je slovenská výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1993. V 90.tych rokoch sme pôsobili prevažne na slovenskom trhu, svoju pôsobnosť sme však počas rokov rozšírili aj do zahraničia – do Českej republiky, Rakúska, Maďarska, Ukrajinu, Bieloruska, Ruska, . . . .
Našim klientom poskytujeme komplexné služby v súvislosti s výrobnými technológiami v potravinárskom priemysle od vývoja, projekcie, výroby až po realizáciu a servis potravinárskych strojov, technológií a kompletných výrobných liniek.
Špecializujeme sa hlavne na komplexné riešenia technológií pre výrobu a spracovanie: mlieka, mliečnych výrobkov, mrazených smotanových krémov, tukov a olejov, čokolády a cukroviniek, piva, vína, ostatných alkoholických a nealkoholických nápojov, minerálnych vôd a iných potravinárskych výrobkov.
Počas našej dlhoročnej praxe sme spolupracovali na realizácii mnohých úspešných projektov pre slovenských, zahraničných ale aj svetových lídrov v potravinárskom priemysle ako napríklad Lactalis, Savencia, Fromageries Bel, Schreiber Foods, Coca Cola. . .
Podrobnejšie informácie o spoločnosti získate na: www.milking.sk

Všetky informácii o právach dotknutých osôb, účeloch a spracúvaní osobných údajov v spoločnosti Milking nájdete na www.milking.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3581039  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 € + výkonnostná odmena / nástupná mzda môže byť zvýšená v závislosti od individuálnych znalostí a pracovných schopností vybraného kandidáta.