Špecialista vzdelávania

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacv hrubom/ Výsledná mzda je konkurencieschopná súkromnému sektoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu, ktorý bude participovať na zabezpečovaní vzdelávania našich zamestnancov spolu s ďalšími tromi kolegyňami. Privítame niekoho, kto má skúsenosti s projektami v oblasti vzdelávania, pre koho je rozvoj zamestnancov srdcová záležitosť, baví ho sledovanie trendov v oblasti vzdelávania a nebojí sa ich uplatniť aj v praxi.

  • analýza a identifikácia vzdelávacích potrieb zamestnancov,
  •  zodpovednosť za projektové riadenie vzdelávacích programov,
  •  zodpovednosť za koncepčnú, metodickú a koordinačnú činnosť v oblasti vzdelávania štátnych zamestnancov a zamestnancov vo verejnom záujme,
  • zodpovednosť za prípravu celoročného rozvojového plánu vzdelávania zamestnancov na príslušný kalendárny rok a jeho spätné vyhodnotenie,
  • poskytovanie poradenstva manažérom a zamestnancom v oblasti vzdelávania a rozvoja,
  • zabezpečenie a evidencia školení,
  • zodpovednosť za rozpočet,
  • participácia na verejnom obstarávaní vzdelávacích aktivít,
  • koordinovanie e-learningových školení,
  • zodpovednosť za adaptačný program zamestnancov,
  • vypracovávanie dohôd o prehlbovaní kvalifikácie zamestnancov,
  • vypracovávanie reportov pre potreby vedenia.

Dočasná štátna služba.

  •  patríme k stabilným zamestnávateľom, poskytneme Vám spoľahlivý a istý základ pre Váš profesionálny rast a rozvoj;
  • umožníme  Vám až 5 dní práce z domu mesačne, pre príležitosť kombinovať profesijný život  s domácim pohodlím;
  • užite si pružný pracovný čas (7- 9 hod. a 15 - 19 hod);
  • získajte flexibilitu s 7,5 hod. pracovným úväzkom;
  • oddýchnite si s týždňom dovolenky navyše;
  • plne Vám uhradíme stravné lístky vo výške 7,30 eur;
  • zdravie zamestnancov je pre nás prioritou a preto Vám poskytneme prvých 10 dní náhradu príjmu až do výšky 100 %;
  • posilňujeme Vašu cestu k pohodlnému dôchodku sumou až 80 eur do III. piliera dôchodkového systému;
  • podporíme Vaše ďalšie vzdelávanie prostredníctvom prepracovaného rozvojového systému;
  • každý rok Vám ponúkame osobitý benefit v podobe príspevku na dopravu a rekreáciu;
  • realizujeme  pravidelné aktivity na podporu psychického a fyzického zdravia zamestnancov / Dni zdravia, Joga, Beh /;
  • máme k dispozícií 150 parkovacích miest pre bicykle a moderné sprchové zariadenie;
  • priamo v budove môžete využívať služby fitness centra a kantíny;
  • využite MultiSport kartu a s ňou prístup k športoviskám a rekreačným zariadeniam po celom Slovensku a ČR.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám, prosím, svoje CV spolu s motivačným listom.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní kandidáti.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v štátnej správe vítaná.

Počet rokov praxe

2

  • schopnosť pracovať v tíme,
  • schopnosť pracovať pod tlakom, samostatne a spoľahlivo,
  • výborné komunikačné a interpersonálne zručnosti.

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy pre:
• riadenie, koordináciu a dohľad nad využívaním finančných prostriedkov z fondov
Európskej únie,
• oblasť informatizácie spoločnosti,
• oblasť investícií,
• oblasť regionálneho rozvoja.

V oblasti informatizácie spoločnosti MIRRI zabezpečuje centrálne riadenie informatizácie spoločnosti a tvorbu politiky jednotného digitálneho trhu, rozhodovanie o využívaní finančných zdrojov vo verejnej správe pre informačné technológie, centrálnu architektúru integrovaného informačného systému verejnej správy a koordináciu plnenia úloh v oblasti informatizácie spoločnosti.

V oblasti investícií MIRRI zabezpečuje strategické plánovanie a strategické projektové riadenie vrátane vypracovania národného strategického investičného rámca, ako aj koordináciu investičných projektov určených vládou SR.

V oblasti riadenia, koordinácie a dohľadu nad využívaním finančných prostriedkov z eurofondov MIRRI koordinuje dodržiavanie Partnerskej dohody na roky 2021 až 2027, rozhoduje o záväzných plánoch a krízovom riadení Programu Slovensko a zabezpečuje presadzovanie strategických cieľov Slovenska v oblasti poskytovania financií z eurofondov.

V oblasti regionálneho rozvoja MIRRI podporuje činnosť okresných rozvojových centier, schvaľuje a poskytuje vládou schválené dotácie a regionálne príspevky na projekty samospráv v najmenej rozvinutých okresoch a vyhodnocuje plnenie akčných plánov v spolupráci s miestnymi úradmi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Petricová
E-mail: poslať životopis