Práca v sklade na VZV

Mr. JOB

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykladanie/nakladanie tovaru pomocou vysokozdvižného vozíka
- kontrola tovaru
- evidencia paletového konta
- vyloženie tovaru z kamiónu a následne naloženie do druhého kamiónu
- práca na zmeny (8 hodinové)

- práca na trvalý pracovný pomer
- nástupný bonus vyplatený po prvom odpracovanom mesiaci vo výške 50 eur
- zabezpečíme ubytovanie, prípadne poskytneme príspevok na ubytovanie
- možnosť čerpania TÝŽDENNÝCH ZÁLOH

Ponúkame stabilné zamestnanie, férové podmienky, možnosť dohodnúť sa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť pracujúca v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny (8 hodinové zmeny - poobedné/nočné)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, lojálnosť,
- potrebný platný preukaz na obsluhu VZV - PODMIENKA
- flexibilita

Mr. JOB je spoločnosť využívajúca inovatívne metódy v procesoch obsadzovania pracovných pozícii. Riadi ju tím odborníkov s dlhoročnu praxou v oblasti personalistiky. Našim cieľom je poskytovať profesionálne služby v oblasti ľudských zdrojov na vysokej úrovni a flexibilne riešiť potreby našich klientov, zamestnancov i uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4002978  Dátum zverejnenia: 23.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac