Skladník- vodič VZV, zaujímavé finančné ohodnotenie, nástup ihneď

Nanogate Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Staničná 502, 952 01 Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
asap
od 696€ základná mzda (podľa odpracovaných rokov) + 50€ variabilná zložka po skúšobnej dobe 120€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Zodpovedá za vykládku/nakládku vozidiel, správnu evidenciu dodacích a prepravných listov, prípadne inej korešpondencie
▪ Kontroluje množstvá prijímaného materiálu na sklad vzhľadom k príslušnej dokumentácii (dodací list, výrobná zákazka, expedičný zoznam atď.)
▪ Informuje o nezrovnalostiach zistených pri príjme materiálu zodpovednú osobu (vedúceho skladového hospodárstva, oddelenie nákupu, oddelenie kvality, vedúceho logistiky, manažéra výroby)
▪ Zodpovedá za správne systémové spracovanie príjmu a výdaja materiálu
▪ Zodpovedá za správne vedenie skladovej evidencie
▪ Zabezpečuje súvislý tok materiálu na základe podkladov z oddelenia plánovania (napr. výrobná zákazka, expedičný zoznam), informuje o chýbajúcom materiáli
▪ Zodpovedá za zhodu pohybu materiálu so systémovými SAP operáciami
▪ Materiál uskladňuje podľa určenia na prislúchajúce skladové miesto v súlade s požiadavkami na produkt
▪ Priebežne kontroluje kvalitu uskladneného materiálu. Pri zistení poškodenia, zabezpečí jeho odstránenie
▪ Dodržiava princíp FIFO
▪ Zodpovedá za vykonanie inventúry stavu zásob v sklade (1x mesačne)
▪ Dodržiava poriadok na pracovisku a v skladových priestoroch, dodržiava smernice SMQ
▪ Zodpovedá za manipulačnú techniku

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• príležitosť pre odborný a kariérny rast
• po nástupe pridelený mentor (služobne starší zamestnanec), ktorý zastrešuje adaptačný proces
• 13. plat, zaujímavé finančné ohodnotenie
• poskytujeme pravidelné školenia VZV hradené zamestnávateľom
• prémie podľa dochádzky, bonusy za prácu vo sviatok, víkend nad rámec Zákonníka
práce
• stravovanie v podnikovej jedálni

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spoločnosti NANOGATE Slovakia s.r.o. a zašlú nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.
Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• Prax vo výrobnej spoločnosti - výhodou, nie podmienkou
• praktické skúsenosti so skladovým hospodárstvom,
• primerané zručnosti na VZV
• znalosť práce s PC – EXCEL na základnej úrovni
• znalosť práce v SAP - výhodou, nie podmienkou

Techniplas ist ein globaler Anbieter von hochentwickelten Kunststoffkomponenten und designorientierten, multifunktionalen Oberflächen, vor allem für den Automobilsektor, aber ebenfalls für Industrie- und Konsumgüter, oder die Medizinbranche.
Die Techniplas Gruppe unterhält weltweit 28 Standorte mit Produktion, Vertrieb und / oder Technologiezentren und beschäftigt knapp 4.000 Mitarbeitende.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3655507  Dátum zverejnenia: 5.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 696€ základná mzda (podľa odpracovaných rokov) + 50€ variabilná zložka po skúšobnej dobe 120€