Všade blízko

Národná diaľničná spoločnosť hľadá špecialistu tunelov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 298 EUR/mesiacosobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie stavebných objektov tunelov hľadáme kolegu so stavebno - technickým zameraním.

Vašou úlohou bude:
- zabezpečovanie úloh a plánovanie krátkodobých a dlhodobých plánov údržby a opráv na stavebných objektoch tunelov
- riadenie a usmerňovanie stavebnej údržby tunelových objektov
- vypracovanie technických podkladov pre proces verejného obstarávania
- posudzovanie a spolupráca pri zabezpečovaní a prerokovaní všetkých stupňov dokumentácií cestných tunelov vo výstavbe
- aktívna účasť na kontrolných dňoch počas výstavby
- služobné cesty v rámci SR

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov, ktorí budú telefonicky informovaní ohľadom priebehu výberového konania vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s ochorením COVID-19.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
MicroStation - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- tímový duch
- komunikačné zručnosti

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 3682034  Dátum zverejnenia: 20.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 298 EUR/mesiac