Sanitár do Nemocničnej lekárne - jednozmenná prevádzka

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
912,8 EUR/mesiacmzda je v závislosti od započítanej odbornej praxe + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzicky náročná práca.
Vykonáva pomocné práce pri preberaní, dopĺňaní a kontrole exspirácie liekov a zdravotníckych pomôcok v nemocničnej lekárni.
Zabezpečuje označovanie liekov cenou a exspiráciou a ich správne uskladnenie.
Zaznamenáva podmienky uchovávania liekov (teplota, vlhkosť) do predpísaných formulárov.
Vedie potrebnú evidenciu teplôt v chladničkách, príprave purifikovanej vody, používania germicídnych žiaričov do predpísaných formulárov.
Dbá na dodržiavaní hygienického a sanitačného režimu, zabezpečuje čistotu a poriadok, sanitáciu a dezinfekciu v priestoroch NL NOÚ.
Zabezpečuje preberanie a uskladnenie infúznych roztokov v skladoch infúznych roztokov.
V spolupráci s farmaceutickým laborantom zabezpečuje výdaj infúznych roztokov a ich rozvoz na oddelenia NOÚ.
Na základe pokynov nadriadeného zamestnanca chodí vypomáhať do skladu zdravotníckych pomôcok.

Možnosť získať nové poznatky a rozšíriť si pracovné skúsenosti a zručnosti
Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
Nadštandardný príspevok na DDS
7 dní dovolenky navyše
Bezplatné stravovanie v jedálni prvý polrok od nástupu
Zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ
Možnosť doplnenia odbornosti na SZŠ diaľkovou formou

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected]. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Tímová práca, samostatnosť, spoľahlivosť
Bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Nataša Stojkovičová
Tel.: +421259378625
E-mail: poslať životopis
ID: 4820632  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 912,8 EUR/mesiac