Asistentka riaditeľky

NÁRUČ Senior & Junior

Miesto práce
Bratislava-Záhorská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac+vianočné odmeny +odmeny za dobre vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečuje backoffice, kancelárske potreby, tonery a technickú podporu

-Zabezpečenie administratívnych činností podporujúcich prácu štatutárky​

-V spolupráci so štatutárkou organizuje jej pracovný čas a stretnutia

-Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie

- Eviduje došlú a odoslanú poštu, zabezpečuje obeh písomností, kontroluje úpravu písomností a sprievodných listov

-Vyhotovuje pozvánky, zápisnice, prezenčné listiny, oznámenia, osobné listy, urgencie

-Organizuje prijímanie návštev, zabezpečuje občerstvenie

-Koncepčne rieši tvorivé myšlienky štatutárky

-Spolupodieľa sa na organizácií odborných konferencií 3 x ročne s nutnosťou vycestovania mimo miesta pracoviska (preprava zabezpečená)

-Párovanie platieb prihlásených účastníkov konferencie, webináru

​-vzdelávací program - na naše náklady zabezpečujeme neustále vzdelávanie zamestnancov - ponúkame rôzne školenia a to všetko bez Vášho doplatku na zvýšenie vlastnej kvalifikácie v danom odbore,

-dobrá kávička z vlastného kávovaru zdarma

-každý piatok skrátená pracovná doba,

​-vernostný program (zvýšenie mzdy po 3 rokoch o 5%, po 5 rokoch o 7%),

-1-krát ročne masáž.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálne a humanitné vedy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý má nasledujúce vlastnosti:

dôvtip,

samostatnosť,

precíznosť,

​lojálnosť,

​efektivita práce,

iniciatívnosť,

Občianske združenie NÁRUČ Senior & Junior je zriaďovateľom
Centra sociálnych služieb NÁRUČ Senior & Junior, ktoré poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach - v Bratislave na Fedákovej 5 a v Solčanoch pri Topoľčanoch. Pri práci dbáme na dodržiavanie štandardov kvality sociálnych služieb a základné ľudské práva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4800941  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac