Manažér Logistiky pre Automotive spoločnosť

NEEDLE RECRUITMENT s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 4 000 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny, 13. plat a firemný automobil aj na osobné účely

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažér z oblasti Logistiky schopného nastavovať a zlepšovať procesy, ktorý sa na nebojí robiť zmeny a stabilizovať tímy

Medzi náplne práce bude patriť:

  • Strategické riadenie logistiky, skladu a plánovania
  • Sledovanie a analýza procesov, návrh optimalizácií
  • Optimalizácia logistických procesov, ich monitorovanie a hodnotenie
  • Zúčastňovanie sa na znižovaní nákladov a neustále zlepšovanie procesov
  • Zodpovednosť za plánovanie a optimalizáciu procesov
  • Riadiť a motivovať tím oddelenia logistiky
  • Spĺňať stanovené zákaznícke špecifikácie týkajúce sa času, množstva a nákladov, vykonávať preventívne a nápravné opatrenia
  • Koordinovať plánovanie zdrojov (zásoby, vybavenie, personálne zabezpečenie, a pod.), zúčastňovanie sa výberoch dodávateľov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • 5 ročné skúsenosti z oblasti Logistiky v Automotive
  • Skúsenosti s vedením tímu dispozície, plánovania a skladov
  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v Slovenskom aj Anglickom jazyku
  • Schopnosť riešiť problémy, nastoliť disciplínu a organizovanosť

Robíme špecializovaný na mieru šitý recruitment. Nájdeme aj ihlu v kope sena. Sme súčasťou globálnej recruitment platformy, čo nám umožňuje poskytovať služby na vysokej úrovni know-how a referencií.

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruitment Consultant
E-mail: poslať životopis
ID: 4824125  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac