Reagujte bez životopisu

HR špecialista so zameraním na mzdy

Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, Prievidza Potravinárstvo Plný úväzok Pre profesionálov Od 1 700 EUR/mesiac

Na čom budete pracovať:

Náplň práce:

  • Spracovanie mzdovej agendy - príprava podkladov pre výpočet miezd, spolupráca s interným centrom zdieľaných služieb.
  • Dohľad nad riadením dochádzky, práca s dochádzkovým systémom, školenie administrátorov, spolupráca s IT kolegami.
  • Starostlivosť o sociálny fond a efektívne hospodárenie s ním
  • Zodpovednosť za ukazovatele spojené s pracovnou dobou, legislatívnymi pravidlami, Nestlé pravidlami, reporting, príprava ukazovateľov
  • Projektová činnosť vo zverenej oblasti miezd a dochádzky s cieľom zefektívniť súčasné procesy

Požadujeme:

  • stredoškolské vzdelanie v odbore mzdové účtovníctvo a personalistika
  • vysokoškolské vzdelanie výhodou
  • znalosť mzdovej agendy nutnosťou
  • znalosť zákonníka práce a personálnych procesov
  • skúsenosť práce so zdieľanými servisnými centrami výhodou
  • prax na podobnej pracovnej pozícii min. 3 roky
  • veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • dynamická komunikatívna osoba s pozitívnym prístupom a otvorenou mysľou
  • flexibilita, proaktívny prístup, zodpovednosť, otvorenosť
  • základné znalosti SAP systému
  • MS Office (Excel, PowerPoint, Word) na pokročilej úrovni
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (B2)

Čo Vám môžeme ponúknuť:

Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:

- Mzda od 1700,-EUR (brutto), výsledná mzda bude závisieť od kvalifikácie a skúseností kandidáta
- Služobný telefón, notebook
- Pružná pracovná doba
- 5 dní dovolenky navyše (tzv. flexi dni)
- Ročný bonus vo výške 10% ročnej mzdy
- Referrál program (odmena za nábor) – až 740,- EUR
- Stravovanie za dotovanú cenu, nápoje na pracovisku zdarma
- Podpora vzdelávacích aktivít, príležitosti na profesijný rozvoj a realizáciu vlastných nápadov
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Výlety, kultúrne a spoločenské spoločenské akcie

Po odpracovaní 6 mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu – až 360,- EUR za 2 roky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – až 46,- EUR mesačne
- Príspevok na detskú rekreáciu

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:
- Odmena k pracovnému a životnému jubileu – až 600,- EUR
- Odmena darcom krvi – až 300,- EUR
- Nevyhnutná sociálna výpomoc
- Návratné bezúročné pôžičky – až 2000,- EUR
- Finančná podpora na materskej/otcovskej dovolenke
- Podpora pri otcovskej popôrodnej starostlivosti

Dátum nástupu: 1.6.2024 (prípadne dohodou)

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi sa s Vami stretneme osobne.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Tešíme sa na Vás!

Kontakt:

Kontaktná osoba: Monika Gecašková
E-mail: poslať životopis

Ako v Nestlé prebieha nábor?

Chcete v Nestlé zúročiť svoje skúsenosti? Pošlite nám životopis a poďme spoločne zistiť, kde by sme najlepšie využili vašu expertízu. Znalosti a prax sú dôležité, rovnako významná je však vaša motivácia a osobné nastavenie. Pracujeme ako jeden tím, a to bez spoločných hodnôt nejde.
1
Dajte nám o sebe vedieť.
2
Telefonicky si vyjasníme vaše skúsenosti a očakávania.
3
Zoznámime sa na osobnom pohovore.
4
A potom už len rozhodnutie, či sa k sebe hodíme.
189
je počet krajín, v ktorých má Nestlé svoje zastúpenie.
2800
je počet zamestnancov v Českej republike a na Slovensku.
3
je počet tovární v Českej republike a na Slovensku.
60
je počet značiek výrobkov Nestlé v Českej republike a na Slovensku.
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku