Lakovník-montážnik

NMH s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 10, Sereď
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 7 EUR/hod.Mesačné hodnotenie do výšky 100,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príležitostná oprava náteru poškodených konštrukcií
- montovanie strojných celkov a/alebo ich častí podľa technickej dokumentácie
- testovanie funkčnosti strojných celkov a/alebo ich častí po zmontovaní
- odstraňovanie zistených odchýlok
- odovzdávanie strojných celkov a/alebo ich častí po zmontovaní
- práca podľa pokynov

- zaujímavé platové ohodnotenie
- mesačné hodnotenie s odmenou
- DDS od zamestnávateľa - 2% z hrubej mzdy
- poistenie proti škode spôsobenej zamestnávateľovi hradené spoločnosťou
- prehodnocovanie platu každý rok
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- veľká miera samostatnosti
- firemné akcie (vianočný večierok, letné grilovačky, guláš, chaty)
- parkovanie na súkromnom parkovisku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- strojárske - technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárenstva

Počet rokov praxe

3

- chuť pracovať a rozvíjať sa
- precíznosť
- zmysel pre detail
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Tóthová
E-mail: poslať životopis
ID: 4778281  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.