Hľadáme Fajnotkára na pozíciu Cukrár/ Cukrárka

Norma s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Možnosť nastúpiť aj okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
576,- € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O pozícii

Hľadáme nového člena tímu, ktorý/á má rád/a svoju prácu. Tvojou pracovnou náplňou bude vyrábať pekárenské a cukrárenské výrobky. Zároveň budeš úzko spolupracovať a komunikovať so svojím Tím lídrom. Do tvojej náplne práce bude patriť aj kreatívna angažovanosť pri výrobe nových produktov. Veľko výhodou je schopnosť vyrábať a navrhovať kvaskové výrobky, uchádzači s touto zručnosťou budú prednostne pozývaný na pohovor.

Mal/a by si zároveň byť precízny/a so zameraním na detail. Zároveň ti nesmú byť cudzie - flexibilita, učenlivosť, zodpovednosť a spoľahlivosť. A v neposlednom rade by si mal/a byť úprimný/á, čestný/á a nebáť sa prijímať kritiku.

O firme

Fajne potraviny patria svojím sortimentom a starostlivosťou o zákazníka medzi top predajne potravín v Košiciach a na Slovensku. Naše skúsenosti a neúnavnú vôľu hľadať kvalitné a delikatné výrobky sme pretavili do predajne, v ktorej zákazník dokáže nájsť kvalitné produkty.

Naša firemná kultúra je postavená na troch základoch - FAJNA TROJKA:
1. ZAMESTNANEC
2. ZÁKAZNÍK
3. ZAMESTNÁVATEĽ

Z toho odvádzame princípy fungovania firmy:
- ZODPOVEDNOSŤ
- ČESTNOSŤ
- REŠPEKT A ÚCTA

Ponúkame nasledujúce ohodnotenie:

- Mzda 576 € mesačne (brutto)
- Zamestnanecký bonusový systém od 0 do 24€ (ročne až 288€)
- Zľavovú nákupnú kartu na ktorú ti nabijeme kredit od 30€ do 40€ (ročne až 480€)
- Rôzne medziročné odmeny, napr. Vianočné, Veľkonočné
- Preplatenie tzv. hygienického minima (v hodnote 90€)
- Pri dosiahnutí určitej odbornosti možné zvýšenie platu
- Periodicky sa opakujúce školenia pre zamestnancov (obchodné zručnosti, mentorovanie a iné)
- Zľavnené lístky na rôzne akcie (Ochutnávky vín, Festivaly)

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Ťa naša ponuka?

Ak sa chceš stať členom FAJNE tímu, zašli nám svoje CV a napíš nám, prečo by sme mali práve Teba pozvať na kus reči ( krátky motivačný / sprievodný list ) .

Na základe zaslaného životopisu a krátkeho motivačného listu, budeme vyhodnocovať typologické a profesné charakteristiky. V prípade pozitívneho výsledku Ťa pozveme do 1. kola výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s prácou v cukrárni/ pekárni sú vítané no nie sú podmienkou prijatia.

prevádzkovanie maloobchodných prevádzok potravín a gastro

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3470479  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576,- € + odmeny