Recepčná/ý – Asistent/ka – Praktická sestra/Zdravotnícky asistent do ambulancie súkromnej očnej kliniky v Poprade

Očná klinika Kulanga

Miesto práce
Športová 1397/1, 058 01 Gánovce, Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Objednávanie/preobjednávanie pacientov
  • Vybavovanie telefonátov a emailov
  • Účtovanie poplatkov za vyšetrenie
  • Kontrola bodovania výkonov
  • Predaj tovaru
  • Registrácia pacientov
  • Koordinácia a usmerňovanie pacientov v čakárni
  • Objednávanie tovaru a spotrebného kancelárskeho materiálu

  • ​atraktívne finančné ohodnotenie
  • práca bez služieb a všetky sviatky a víkendy sú voľné
  • pracovná doba vyhovujúca rodinnému životu
  • moderné priestory klinky s výhľadom na panorámu Tatier
  • príjemná pracovnú atmosféru
  • teambuildingy

Ak Vás pozícia zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis emailom na [email protected]

Ozveme sa vybraným uchádzačom, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Ústretové a milé vystupovanie a komunikácia s klientami súkromnej kliniky
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Chuť učiť sa nové procesy s podporou informačných technológií

Z Očnej kliniky Kulanga vidíte priamo na štíty Vysokých Tatier. Sídlime v Poprade a staráme sa ozdravie očí dospelých a aj detí zo širokého okolia.

Naša všeobecná oftalmologická ambulancia má najmodernejšie vybavenie v regióne – od automatických foropterov, cez OCT, angio-OCT až po digitálnu fluoresceínovú angiografiu. Intenzívnejšie sa venujeme diagnostike a liečbe ochorení sietnice, syndrómu suchého oka, glaukómu a detskej oftalmológii. Vybudovali sme aplikačné centrum pre poskytovanie Anti-VEGF liečby.

Zúčastňujeme sa klinických štúdií a aktívne sa vzdelávame na národných i zahraničných kongresoch. Sme mladý tím, pre ktorý je dôležitá príjemná a harmonická pracovná atmosféra. Preto je našim najhlavnejším cieľom: šťastný pacient a šťastný kolektív.

Pozrite si nás na www.kulanga.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4825346  Dátum zverejnenia: 8.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac