Ekológ

Miesto práce
Olo a.s., Vlčie hrdlo, Ružinov
Termín nástupu
01.09.2020
Od 1 200 EUR/mesiac+ variabillná zložka mzdy, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola dodržiavania technologických postupov z hľadiska všetkých vplyvov spoločnosti najmä závodu na energetické využitie odpadu (ZEVO) na životné prostredie,
  • príprava podkladov na kontrolu činností súvisiacich s prevádzkou, odstávkami, údržbou a opravami zariadení v zmysle prevádzkových predpisov, platných právnych predpisov a technických noriem,
  • kontrola dodržiavania platných všeobecných a interných predpisov pri prevádzke spoločnosti z hľadiska všetkých vplyvov ZEVO na životné prostredie,
  • vedenie evidencie diskontinuálnych meraní emisií znečisťujúcich látok stanovených prevádzkovými a právnymi predpismi,
  • vedenie evidencie emisií a odpadov, produkovaných spoločnosťou a najmä prevádzkou ZEVO,
  • vedenie evidencie nakladania s odpadmi spoločnosti,
  • odber vzoriek tuhých a tekutých odpadov a znečisťujúcich látok vzniknutých z prevádzky ZEVO, stanovených prevádzkovými a právnymi predpismi a ich evidencia,
  • vypracovanie podkladov pre vybavenie závodu zariadeniami a materiálmi z hľadiska všetkých vplyvov závodu na životné prostredie, plánovanie spotreby nástrojov, prevádzkových hmôt a drobného tovaru a za ich ekonomické využívanie
  • zabezpečenie zneškodňovania odpadov vyprodukovaných prevádzkou spoločnosti najmä ZEVO v súlade s platnými predpismi
  • vedenie predpísanej prevádzkovej dokumentácie a evidencie o zdrojoch znečisťovania ovzdušia
  • zaraďovanie odpadov produkovaných produkovanými ZEVO resp. spoločnosťou podľa platného Katalógu odpadov a uskutočňovanie náhodných kontrol privážaných odpadov.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické a životné prostredie

  • znalosť odbornej problematiky a problematiky spoločnosti
  • znalosť všetkých právnych predpisov a technických noriem v oblasti životného prostredia a odpadového hospodárstva
  • znalosť MS Office - Excel, Word, PowerPoint, Internet (mail, www)
  • samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, pozornosť, spoľahlivosť
  • schopnosť tímovej práce
  • znalosť Aj najmä mailová komunikácia

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis

ID: 3938647  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac