Kuchár/Kuchárka

OMNITRADE, a.s.

Miesto práce
Hotel Boboty, Terchová-Vrátna
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacMzda od 1800,-€ základná mzda + zákonné príplatky za prácu cez víkend a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a výroba jedál na základe pokynov od nadriadeného
- krájanie, čistenie surovín do jedál, príprava a nakladanie jedál teplej a studenej kuchyne
- príprava a výdaj À la carte
- zodpovednosť za kvalitu podávaného jedla
- zodpovednosť za zverený inventár a technológiu
- zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- dodržiavanie HACCP zásad, čistoty a poriadku
- zástup počas PN

- stabilné postavenie spoločnosti
- zamestnanecké ubytovanie
- skipass
- zamestnanecká strava

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám Vaše životopisy. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na pozícii kuchár
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- dobré organizačné schopnosti, flexibilitu, pracovitosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť a dobrý zdravotný stav
- chuť učiť sa novým veciam a rozvíjať sa v odbore

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá prevádzkuje lyžiarske stredisko, ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4822258  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac