Výrobný pracovník/-čka vo výrobe magnetov

Orizon GmbH

Miesto práce
Hermsdorf, 07629, Thüringen, Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
9,73 Eur / hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Operátor strojov

•Príprava, obsluha a kontrola viacerých hydraulicko - formovacích strojov
•Vykonávanie kontroly vyrobenéhpo produktu – vyhotovenie protokolu
•Odstraňovanie prípadných nedostatkov vo výrobnom procese (malé chyby, poruchy,..)

Ako zásobovač linky (nutná skusenosť a oprávnenie na VZV)

•Preprava granulátu a vriec so surovinami do zariadenia pomocou VZV
•Doplňanie zásobníkov výrobného zariadenia granulátom pomocou VZV
•Práca na 4 smeny – 40 Hod./týždenne – kontinuálny systém

4 x Ranná / 3 x Nočná / 4 x Voľno / 3 x Ranná / 4 x Nočná / 3 x Voľno / 5 x Poobendá / 2x Voľno

•Pracovná zmluva podľa nemeckého pracovného práva na dobu neurčitú
•Možnost dlhodobého pracovného pomeru v stabilnej Nemeckej spoločnosti
•Počiatočný plat je primeraný pracovným skúsenostiam a jazykovým schopnostiam kandidata – 9,73 Eur brutto/hod.+ príplatky
•Osobná asistencia a kvalifikované poradenstvo – Slovenský hovoriaci personalista
•Benefitný program zamestnaneckých výhod – Orizon PlusPunkte
•Prvé ubytovanie Vám zabezpečíme. Náklady na ubytovanie znáša zamestnanec – možnosť odpočítania z výplaty.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás mailom:
[email protected]
s podrobným životopisom v nemeckom jazyku, prípadne telefonicky na tel. čísle: 0049-365 214767-0, alebo nás môžete osobne navštíviť priamo v našej kancelárií v Gere / Nemecko, kde sa môžete v krátkosti dozvedieť viac o všetkých nasích pracovných ponukách.

Vaše osobné údaje používame dôverne a zodpovedne výhradne na účely zamestnania v Nemecku: "Orizon.de/datenschutzvereinbarungen“.

* Ako pracovná agentúra pre prevod zamestnancov Orizon GmbH automaticky spracováva vaše osobné údaje a posiela ich potenciálnym zamestnávateľom vo forme profilov. Odoslaním údajov súhlasíte s automatickým spracovaním týchto údajov. Po dokončení konania a najneskôr do 6 mesiacov sa Vaše údaje automaticky vymažú z celého počítačového systému spoločnosti Orizon GmbH. V prípade, že chcete byť z násho systému vymazany skôr, stači sa na nas obrátiť. Môžete nás kontaktovať e-mailom na nasledujúcich odkazoch: https://www.orizon.de/meta-navigation/rechtliche-hinweise.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Nás zákazník vyrába keramicke permanentné magnety, vyrobené z vysokokvalitných surovín, ktore sa používaju hlavne v jednosmerných motoroch v automobilovom priemysle ako aj magnetické prášky pre pre ich využitie vo výrobe zmiešaných materiálov.
Pre násho zákazníka hľadáme viacerých výrobných pracovníkov pre viacere pozicie, ktorý by pracovali v plne kontinuálnom systéme s opakovaním:

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

•Technicke vzdelanie napr. výrobny keramiker, výrobny technik, strojár alebo pod.
•Techické myslenie, remeselná šikovnosť, vysoké kvalitatívne povedomie
•Na prevádzku vysokozdvižných vozíkov – nutný nemecký vodičák na VZV
•Znalosť nemeckého jazyka na komunikativnej urovni – B1
•Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav
•Zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť, a loajalita
•Ochota pracovať v kontinuálnom pracovnom modele
•Vodičský preukaz a vlastné vozidlo podmienkou !

Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 pobočiek po celom území Nemecka. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

Hľadáte si prácu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám?

Orizon Vám pomôže pri jej hľadaní!

S individuálnym poradenstvom a osobnou starostlivosťou nájdeme pre Vás prácu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Orizon GmbH je jedným z Top-10 najväčších poskytovateľov personálnych služieb v Nemecku.
Ako jeden z lídrov pre poskytovanie personálnych služieb na Nemeckom trhu pre malé a stredné spoločnosti, poskytujeme naším renomovaným partnerom špecialistov a vedúcich pracovníkov vo všetkých profesijnich oblastiach.

Nájdite si s nami svoje miesto!
ID: 3646339  Dátum zverejnenia: 9.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,73 Eur / hod. brutto