Nákupca

OXYWISE, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 21, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 750€ v závislostí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho tímu pracovitého, flexibilného a spoľahlivého nákupcu do trvalého pracovného pomeru s nástupom ihneď, ktorého úlohou bude zabezpečiť nákup materiálu a kooperácií v požadovanom termíne, za čo najvýhodnejších podmienok.

- Vyjednávanie cien a realizácia nákupných objednávok
- Spolupráca a komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi dodávateľmi
- Zabezpečenie dodania tovaru v čo najkratšom čase, sledovanie termínov
- Vedenie agendy súvisiacej s nákupom materiálu
- Vedenie skladového hospodárstva - skladové karty, príjemky
- Hodnotenie dodávateľov
- Riešenie a evidencia reklamácií

Základná zložka mzdy (brutto): 750€ v závislostí od skúseností kandidáta

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis na mail: [email protected]

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie vopred ďakujeme!

- stabilná práca v príjemnom kolektíve,
- jednozmenná prevádzka,
- výučba anglického jazyka priamo v mieste spoločnosti,
- výhodné platobné podmienky.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na email [email protected]. Uchádzačov prosíme, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť čítania technickej dokumentácie výhodou,
- skladové hospodárstvo,
- informačný systém ABRA výhodou,
- ochota učiť sa,
- samostatnosť, flexibilnosť,
- odolnosť voči stresu.

Projektovanie a výroba kyslíkových a dusíkových systémov.

Zváranie nerezovej a čiernej ocele, CNC sústruženie, CNC laserové vypalovanie, CNC ohýbanie

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3600421  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750€ v závislostí od skúseností kandidáta