Špecialista pre masmediálnu komunikáciu

OZ KOVO

Miesto práce
Miletičova 24, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Public relations, masmediálna komunikácia, marketing

Možnosť rekreácie v RZ v Krpáčove a v Štúrove, umiestnenie pracoviska v centre vo vlastnej budove, možnosť stravovania - malá reštaurácia priamo v budove, 3 dni plateného voľna navyše oproti dovolenkovému nároku zo ZP, pravidelne teambuildingy.

Profesijný životopis, motivačný list a príp. referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] do 10. 5. 2018. Potom bude nasledovať výberové predkolo, z ktorého budú vybraní uchádzači, ktorých pozveme e-mailom na výberové konanie. Uchádzači, ktorí nebudú úspešní v predkole, o tomto výsledku nebudú nijako informovaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Všeobecný prehľad, komunikatívnosť, dobrý ústny a písomný prejav, schopnosť jasne a presvedčivo komunikovať, schopnosť zvládať záťažové situácie, dobré argumentačné schopnosti. Vodičský preukaz skupiny B s min. 3 ročnou praxou.

Občianske združenie - Odborový zväz KOVO Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3298712  Dátum zverejnenia: 2.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 €