Manažér nákupu a logistiky

PAY s.r.o.

Žilinský kraj, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie, riadenie a rozvoj oddelenia nákupu a logistiky (2 nákupcovia, 3 disponenti , 8 skladníkov).
Plánovanie a riadenie nákupu materiálu a komponentov do výroby.
Plánovanie, riadenie a koordinácia internej, externej a obalovej logistiky.
Plánovanie, riadenia a optimalizácia výrobného logistického procesu.
Plánovanie a spolupráca s kooperáciami.
Rozvoj dodávateľov.
Vzájomná komunikácia, spolupráca a riešenie problémových miest s dodávateľmi komponentov a materiálu, so zákazníkmi (cca 15 v oblasti automotive).
Dojednávanie cien a podmienok.
Reporting a prezentácia výsledkov riaditeľovi spoločnosti a vedeniu v zahraničí.
Práca na rozbehnutých projektoch.

Okrem manažérskych benefitov ponúkame voľnú ruku a samostatnosť v riadení logistiky aj vo vedení ľudí, firmu s veľkým potenciálom a rastom a zvučnými menami u zákazníkov ako Jaguar Landrover, či Volvo cars. Ponúkame rodinné prostredie s orientáciou na ľudí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu komponentov pre automobilový priemysel svetových značiek. Okrem výroby komponentov pre nákladné vozidlá vyrábame diely,ktoré sú súčasťou bezpečnostných prvkov v osobných automobiloch. Presadili sme sa aj u nových zákazníkov, ako je Jaguar Land Rover a Volvo Cars. V súčasnej dobe zamestnávame 160 ľudí. Miesto výkonu práce: Čadca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Hľadáme človeka s niekoľkoročnými skúsenosťami v internej logistike a nákupe, ktorý má skúsenosť s riadením a vedením ľudí. Človeka, ktorý sa vie rozhodovať, pretože v rámci operatívy bude potrebné robiť veľa rozhodnutí na dennej báze. Človeka, ktorý vie motivovať a rozvíjať svojich zamestnancov, ktorý bude asertívny a bezkonfliktný. Komunikačný jazyk s dodávateľmi a klientami je angličtina na pokročilej úrovni.

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3284994  Dátum zverejnenia: 12.1.2018