Logo PAY s.r.o.

BOZP – Hlavne bezpečne

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Čím skôr
1 700 EUR/mesiacMzda od 1700 Eur v závislostí od skúseností. Ku mzde prislúchajú i variabilné zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Pre zahraničnú výrobnú firmu, hľadáme skúseného človeka s organizačnými i technickými skúsenosťami v oblasti EHS, BOZP, OPP a PO.

Hľadáme technicky, logicky, a prakticky rozmýšľajúceho človeka, ktorý hľadá možnosti a riešenia. Človeka s otvorenou mysľou, ktorý vidí a vníma aj širšie súvislosti.

Ak máš skúsenosti v oblasti BOZP a k tomu hovoríš aj po anglicky, určite ťa chceme vidieť.

Radi by sme našli kandidáta, ktorý nečaká na príkazy, ale vie fungovať samostatne, vážne rozhodnutia komunikuje a problémy dokáže predvídať. Pri práci s ľuďmi vie byť trpezlivý a zároveň dôsledný.

A kto je vhodný kandidát ?

Kandidát, ktorý BOZP „žije“, ktorý dokáže i zložité technické veci odkomunikovať ľudsky aj rázne.

Hľadáme človeka na TPP nie externého. Dôvod je jasný – potrebujeme ťa celého na plný pracovný i mentálny úväzok . Firmu potrebuješ poznať a to sa dá jedine tak, že si v nej intenzívne a nie len občas.

Čo budeš robiť?

Anglický jazyk na úrovni B2 je MUST, pretože budeš komunikovať aj so zahraničným manažmentom. Budeš súčasťou rôznych meetingov. Záleží od tvojej seniority. A čo ešte budeš robiť?

  • Spolupracuješ pri dokumentovaní, udržiavaní, neustálom zlepšovaní systému manažérstva BOZP a OŽP
  • Udržiavaš systém ISO 45000:2019
  • Vykonávaš kontroly dodržiavania bezpečnostných predpisov na pracovisku
  • Navrhuješ opatrenia smerujúce k odstráneniu zistených nedostatkov
  • Vykonávaš analýzy rizík pracovných pozícií ako aj analýzy a dôkladné vyšetrovanie úrazov, skoro úrazov a príležitostí na zlepšenie
  • Podieľaš sa na vykonávaní vstupných a periodických školení BOZP a OPP
  • Pripravuješ reporty BOZP/OPP, sleduješ a vyhodnocuješ KPI
  • Pripravuješ, aktualizuješ a riadiš dokumentáciu civilnej ochrany
  • Vykonávaš interné audity BOZP/OPP, rozprávaš sa so zamestnancami
  • Zabezpečuješ zvyšovanie povedomia zamestnancov o BOZP a OŽP
  • Vykonávaš kontroly a audity BOZP, OPP, OŽP v spolupráci s vedúcimi zamestnancami
  • Vyjadruješ sa k návrhom a projektovej dokumentácii pri rekonštrukciách a investičných akciách z hľadiska BOZP a OPP
  • Spolupracuješ so zástupcami zamestnancov pre bezpečnosť a ZV ZOOZ v oblasti BOZP

Ak ťa ponuka zaujala, odpovedz nám na nasledujúce otázky. Odpovedaj spontánne a čo najrýchlejšie. Čo ti prvé napadne. Tešíme sa na zaujímavé odpovede.

Čo pre teba znamená BOZP?

V oblasti BOZP – čo je tvoja úplne top oblasť, ktorá s tebou rezonuje a vieš sa jej venovať tak dlho, že zabúdaš na čas.

Čo ponúkame?

Práca na trvalý pracovný pomer v zabehnutej zahraničnej výrobnej firme, so stabilnou klientelou. Platové podmienky od 1700 Eur brutto, závisí od tvojich doterajších skúseností a schopnosťou splniť nami požadované kritériá

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bezpečnosť a Obrana, BOZP a PO, EHS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

BOZP a PO Technik

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kováčová
E-mail: poslať životopis
ID: 4829571  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac