Operátor výroby v priemyselnom parku Nitre s nástupom ihneď a platom 800€! aj pre absolventov!

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750€ základná mzda + príplatky a bonusy do výšky 250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte pre stabilnú, prosperujúcu a rozvíjajúcu sa medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu sídliacu v priemyselnom parku Nitra – Dražovce.
Spoločnosť patrí stabilných a serióznych zamestnávateľov na Slovensku, ktorá ponúka dlhodobé (nie sezónne!) a perspektívne pracovné miesta. Práca je vhodná pre mužov, ženy aj absolventov s chuťou pracovať!

Vašou náplňou práce bude:

● Obsluha vstrekolisov vo výrobe, montáž a kompletizácia výrobkov
● Zabezpečenie zhody výrobkov a ich kontrola
● Manipulácia s tovarom a dodržiavanie čistoty na pracovisku
● Finalizácia a balenie výrobkov
● Práca na 3 zmeny (8 - hodinové), cez sviatky a víkendy sa nepracuje

● Malý kolektív - cca 50 zamestnancov
● Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
● Dochádzkový bonus
● Štvrťročné prémie
● Stravné lístky
● Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● Požadujeme stredoškolské vzdelanie
● Pracovné skúsenosti z oblasti výroby výhodou - nie podmienkou (ako brigádnik alebo zamestnanec)
● Zodpovedný prístup k práci a záujem o dlhodobú prácu
● Ochota pracovať na 3 zmeny!

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Bača
E-mail: poslať životopis
ID: 3415068  Dátum zverejnenia: 8.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ základná mzda + príplatky a bonusy do výšky 250€