Logo Pizza Planet

Pomocná sila do kuchyne

Pizza Planet

Miesto práce
Vrlíkova 4333, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 015 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu prevádzky Pizza Planet prijmeme novú kolegyňu/kolegu na pracovnú pozíciu Pomocná Sila do kuchyne.

Sme dobre naladený, mladý kolektív, hľadáme niekoho s kým si budeme rozumieť po pracovnej aj ľudskej stránke.

Hlavnou náplňou tvojej práce bude príprava surovín, prijímanie telefonických objednávok, pomocné práce v kuchyni.

Vyžadujeme od teba samostatnosť, učenlivosť, spoľahlivosť, chuť pracovať. Hľadáme človeka na stálo, nie brigádnika.

Stravu aj pitný režim budeš mať počas celého dňa zabezpečený :)

Pracovná doba podľa dohody.

Mzda 1015€/brutto (160h)

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Kontakt

Kontaktná osoba: Romana Firicová
Tel.: +421911459223
E-mail: poslať životopis
ID: 4345412  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 015 EUR/mesiac