Štipendista na oddelenie návrhu a výroby automatizovaných výrobných liniek pre karosáreň Porsche

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,50 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prax, stáž na oddeleniach plánovania, konštrukcie, simulácie, technológie, automatizácie a kvality
  • absolvent bude rotovať na oddeleniach a osvojí si komplexne poznatky oblasti návrhu a výroby zváracích / spájacích automatizovaných liniek pre automobilový priemysel
  • možnosť navrhnúť vyhovujúcu tému bakalárskej alebo diplomovej a vypracovať ju s využitím najnovších poznatkov, technológii a platných noriem a predpisov v automobilovom priemysle
  • zodpovednosť za samostatne vypracovanie úloh a čiastkových projektov
  • úspešné absolvovanie stáže v nasej spoločnosti je výborným predpokladom pre budúce pracovné miesto v novom dynamicky sa rozvíjajúcom oddelení

• Prácu v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
• Možnosť brigád popri štúdiu
• Vypracovanie záverečnej práce na podmienky praxe

Ponúkame pre absolventov, ktorí sa rozhodli pre ďalšie štúdium v odbore tvárnenia, konštrukcie, technológie podnikové štipendium vyplácané až do ukončenia štúdia, s následným nástupom do zamestnaneckého pomeru v našej spoločnosti, ďalej ponúkame platenú prázdninovú prax, resp., brigádnicky pomer, pomoc pri príprave záverečnej diplomovej práce.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Strojárske/elektrotechnické - odbor priemyselná automatizácia, simulácia, konštrukcia, technológia, materiálové inžinierstvo, kvalita v automobilovom priemysle

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• Dobré študijné výsledky
• Znalosť CAD výhodu

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3573054  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,50 Eur/hod.