Operátor ukosovacieho stroja a operátor lisu - ohýbačka

PRACA.SK, s.r.o.

Miesto práce
Drienovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacBrutto mzda od 700€ do 1000€ podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva ukosovacie a pomocné práce
- vykonáva ohýbačske a pomocné práce
- ohýba profily na požadované rozmery a tvary
- práca podľa výkresovej dokumentácie v požadovanom rozsahu, kvalite s dodržaním časového plánu

Ak máte záujem o pracovnú ponuku, prosím POŠLITE NÁM SVOJ ŽIVOTOPIS NA [email protected] ALEBO NÁS KONTAKTUJTE PRIAMO TELEFONICKY NA ČÍSLE 0903562293.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná spoločnosť, zameraná na kovovýrobu, výrobu zváraných dielov, konštrukcií a polotovarov. Výrobná prevádzka sa nachádza v obci Drienovci, okres Košice okolie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- ochota pracovať na pracovné zmeny
- práca v stoji
- nočná práca
- nevyhnutná manuálna zručnosť

PRACA.SK, s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting pracovníkov v oblasti výroby, elektrotechnického priemyslu, logistiky a služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3996614  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac