Top! 28 .000Kč + ubytování (bez testů a zkoušek, práce pro ženy,muže! dělník

Pragma - personální agentura

Místo práce
Prostějov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba pružin a stabilizátorů - vkládání , vizuální kontrola...
- práce s břemenem cca 3- 8kg

Práce pro ženy, muže, páry

Požadujeme:
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu - 12ti hod. směny - krátký x dlouhý týden!
- nástup IHNED

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení - 150,-/hod
- možnost UBYTOVÁNÍ , nebo BONUS - 2 500,- každý měsíc!
- možnost přesčasů - prémie až 1 000,-
- týdenní zálohy
- zaučíme!
- místo výkonu : PROSTĚJOV!!!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 551

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme šikovné operátory výroby!Neváhejte nás kontaktovat!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3659309  Dátum zverejnenia: 12.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 28 000 Kč/měsíc