Obchodný zástupca – HOREKA

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v potravinárskom priemysle, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Obchodný zástupca – HOREKA.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • priama zodpovednosť za získavanie nových zákazníkov na území celej Slovenskej republiky a to najmä z oblasti HOREKA a tiež s existujúcimi zákazníkmi
  • priama zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti nového obchodu
  • starostlivosť o pridelených zákazníkov
  • profesionalita v kontakte so zákazníkmi, kolegami a obchodnými partnermi
  • iniciatívne podnety k zlepšeniu obchodnej činnosti spoločnosti
  • zbieranie informácií a informovanie kolegov o obchodnej činnosti konkurencie
  • pravidelné informovanie nadriadených o svojej činnosti podľa požiadaviek
  • evidencia svojej činnosti u zákazníkov v elektronickej forme

Požadujeme:

  • prax na obdobnej pozícii, v oblasti HOREKA (výhoda)
  • pokročilá znalosť balíčka MS Office (väčšina Excel)
  • veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti
  • pozitívny prístup a obchodný drive
  • aktivita, zodpovednosť, samostatnosť
  • vodičský preukaz sk. B

Ponúkame:

  • zaujímavú prácu v atraktívnom obchodnom prostredí s veľkým potenciálom
  • veľmi dobré finančné ohodnotenie závislé od predajných výsledkov
  • spolupráca na základe živnostenského oprávnenia s pevnou mzdou a motivačnými bonusmi
  • služobný telefón, tablet
  • miesto výkonu práce Bratislava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

spoľočnosť pôsobí v potravinárskom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis. Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať.

Spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.

Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Odpoveďou na tento inzerát súhlasím, aby spoločnosť PŘEDVÝBĚR.CZ sro, so sídlom čižme 1289/7, Praha 2, spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 110/2019 Zb. A to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: František Boudný
E-mail: poslať životopis
ID: 4823308  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac