Junior projektový manažér interného IT oddelenia

PRO Business Solutions s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
min. 1000 € brutto základná mzda - v závislosti od schopností a skúseností + min. 400 € variabilná zložka. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie interných IT projektov (koordinácia interných kľúčových užívateľov z interného prostredia a subdodávateľov)
- Zodpovednosť za ukončenie projektov v plánovanom čase a kvalite a v rámci odhadnutých a plánovaných nákladov
- Manažovanie všetkých fáz projektu, zahŕňajúce zber požiadaviek na jednotlivých úsekoch spoločnosti, návrh riešenia, plánovanie, odhady nákladov, definovanie požiadaviek na projektový tím, dizajn riešenia, vývoj, integráciu a testovanie, prípravu dokumentácie a odovzdanie do užívania interným užívateľom,
- Monitorovanie progresu a reportovanie stavu projektu vedeniu spoločnosti
- Identifikácia a manažovanie rizík na projekte
- Riadenie kvality dodávok a výstupov projektu
- Zadávanie a kontrola plnenia úloh členov projektového tímu, spolupráca na optimálnom a efektívnom využívaní ľudských a finančných zdrojov spoločnosti
- Hodnotenie členov projektového tímu v spolupráci s líniovými manažérmi a s HR
- Komunikácia so zákazníkom a prezentácie riešenia a stavu projektu
- Riadenie zmenových konaní a implementácie zmien v rámci projektu
- Vyhodnotenie projektov po ich uzatvorení
- Spolupráca pri tvorbe pravidiel, implementácii a zlepšovaní kvality projektového riadenia v spoločnosti

- Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá na Slovensku pôsobí už 20 rokov
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Dobrý kolektív
- Balík sociálnych benefitov pre zamestnancov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie aktuálneho životopisu. Kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky pozície.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je nadnárodná distribučno - obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Minimálne 1 ročné skúsenosti na pozícii projektového manažéra
- Znalosť anglického jazyka - minimálne B2
- Pokročilá znalosť kancelárskych nástrojov MS Office
- Znalosť metodík projektového riadenia
- Cieľavedomosť
- Samostatnosť, iniciatívnosť
- Schopnosť riešiť vzniknuté situácie
- Vysoko rozvinuté komunikačné, negociačné a organizačné zručnosti
- Vynikajúci time-management
- Preferované bydlisko: Nitra, Zlaté Moravce, Vráble a okolie

Personálna agentúra PRO Business Solutions s.r.o.
Headhunting · ‎Executive Search · ‎HR consulting

Špecializujeme na oblasť personálneho poradenstva a služieb. Spájame profesionálov z rôznych oblastí. Vieme zastrešiť služby od výberu zamestnancov najmä formou Executive Search, Headhuntingu a Recruitmentu, cez rozvojové programy formou Development Center a Koučingu až po zisťovanie informácií o názoroch, postojoch, či motivácii zamestnancov formou prieskumov.

Medzi našich klientov patria veľké nadnárodné spoločnosti, ale aj menšie lokálne firmy.  Naše riešenia sú efektívne, komplexné a individuálne nastavené podľa vašich potrieb.

Sme profesionáli a vážime si váš čas.
Hodnoty ako úcta či rešpekt ku klientom sú pre nás samozrejmosťou.
Našou snahou je spoznať vaše reálne potreby a pomôcť vám ich naplniť.

Mária Harvaníková
PRO Business Solutions - Vaše riešenia
www.probs.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3566599  Dátum zverejnenia: 28.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1000 € brutto základná mzda - v závislosti od schopností a skúseností + min. 400 € variabilná zložka. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.