Logo Progress Agency s. r. o.

Recepčná / recepčný

Progress Agency s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiacpohyblivá zložka mzdy podľa osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie plynulého chodu recepcie a s tým spojenej administratívy
- koordinácia a starostlivosť o rezidentov polyfunkčného komplexu a o návštevníkov recepcie
- obsluha telefónnej stanice, obsluha počítača, poskytovanie relevantných informácií

Pohyblivá zložka mzdy až do výšky 40%

Hľadáme uchádzača so serióznym záujmom o ponúkané pracovné miesto . Predchádzajúce skúsenosti na obdobnom pracovisku sú výhodou, nie však nutnosťou. Jedná sa o prac. miesto na recepcii polyfukčného objektu blízko historického centra Bratislavy. Od uchádzača sa očakáva znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni. Ďalšie cudzie jazyky sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PC office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť poskytuje služby recepcie a bezpečnostné služby na profesionálnej úrovni pri zachovaní vysokej diskrétnosti. Na slovenskom trhu sme viac ako 10 rokov. Za toto obdobie sme sa stali lídrom v ochrane majetku alebo chránenej osoby a poskytovaní služieb recepcie. Ponúkame širokú komplexnosť bezpečnostných služieb v zmysle zákona 473/2005 Zb.
Klientom poskytujeme účinnú pomoc pri ochrane ich majetku. Kladieme dôraz na vysokú úroveň poskytovaných služieb, ktorú dosahujeme najmä vďaka individuálnemu prístupu ku každému klientovi.
Viac na: www.progressagency.sk PROGRESS AGENCY , Súkromná bezpečnostná služba.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4821983  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac