Operátor/ka vo výrobe roliet a žalúzií prémiovej kvality. Nástup možný ihneď.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Okres Hodonín, Česko
Termín nástupu
Ihneď/ Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
22 000 Kč/mesiac+ 35% prémie + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manuálne zručných operátorov/ky výroby do spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou tienidiel ako sú rolety a žalúzie prémiovej kvality. Staňte sa súčasťou našej firemnej kultúry, kde pracujete v pokojnom a čistom prostredí, pretože kladieme dôraz na kvalitu odvedenej práce než na kvantitu. Okrem príjemného pracovného prostredia na Vás čaká široká škála benefitov ako sú 13. plat, kvartálne odmeny - poukážky Flexi Pass, odpočinková zóna s ovocím, strava vo firemnej jedálni a mnoho ďalších výhod. Tešíme sa na Váš životopis.
Nástup možný ihneď.

Náplň práce:
- skladanie a manipulácia s materiálom (drevo, bambus, látka...)
- zhotovovanie žalúzií, roliet z rôzneho materiálu
- navliekanie žalúzií do rámiku
- kontrola kvality hotového výrobku
- dôraz na detail pri zákazkovej  výrobe
- práca s PC a tabletom

Pracovná doba:
- 3 zmenná prevádzka
- 8 hod. pracový čas
- ranná, poobedná a nočná zmena

- základná hodinová mzda 110,80 Kč +prémie 35% + príplatky
- priemerná mesačná mzda 22 000 Kč

- mesačné prémie do 35% zo základnej mzdy
- 25 dní dovolenky
- 13. plat
- práca vhodná pre ženy  mužov
-  dotovaná strava vo firemnej jedálni
- benefitové poukážky Flexi Pass – 1x za 3 mesiace v hodnote 750 Kč
- dlhodobá a stabilná práca v rodinnom prostredí
- dôraz sa kladie na kvalitu a nie na kvantitu odvedenej práce
- krásná odpočinková zóna s ovocím (v lete aj nanuky)
- práca v pokojnom a čistom prostredí
- fajčiarky kútik
- zabezpečená firemná doprava z poobednej zmeny

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náším klientom je výrobca tieniacej techniky už od roku 1992. Vďaka ich precíznej práci uľahčujú zákazníkom životy, aby si mohli dopriať maximálny komfort. Díky precizní práci každý den usnadňujeme našim zákazníkům život a dopřáváme jim maximální komfort. Ich cieľom je budovať kvalitnú firemnú kultútu, ktorá je založená na vzájomnej dôvere, rovnosti a tímovej spolupráci. Pracovať pre túo spoločnosť pre nich znamená neustále sa rozvíjať a zdieľať spoločné hodnoty a vízie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- jemná motorika
- skúsenosti vo výrobe výhodou
- manuálna zručnosť
- precíznosť
- dôraz na detail
- pozornosť (práca s PC a tabletom)
- ochota pracovať v stoji

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Linda Hudáková
Tel.: +421911696728
E-mail: poslať životopis
ID: 4823697  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 22 000 Kč/mesiac