Logo PUELLAvone s.r.o.

Project manager

PUELLAvone s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude upresnená priamo na pohovore podľa tvojich preukázaných skúseností a praxe na požadovanej pozícii. Nástupná mzda sa môže po tvojom etablovaní u nás, dosiahnutých výsledkoch a po skúšobnej dobe meniť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predstav si, že pracuješ pre popredného hráča na trhu s parfumami na pranie, spoločnosť, ktorá neustále rastie a inovuje. Prevádzkujeme deväť e-shopov v rôznych európskych krajinách a našich viac ako 700-tisíc spokojných zákazníkov je dôkazom nášho úspechu. Teraz máš možnosť stať sa súčasťou nášho tímu!

​Naša práca je dynamická a plná výziev, čo znamená, že nikdy nezažiješ nudný deň. Hľadáme energického jednotlivca so silným vodcovským potenciálom, ktorý chce rásť spolu s nami. Ak hľadáš miesto, kde budeš mať možnosť skutočne ovplyvniť chod spoločnosti a zároveň sa neustále rozvíjať, si na správnej adrese.​

Čo prináša táto pozícia?

Ako Projektový manažér budeš mať príležitosť riadiť a motivovať tím talentovaných jednotlivcov, čo ti umožní rozvíjať tvoje vodcovské schopnosti a dosahovať spoločné ciele.

Budeš riadiť a vyhodnocovať rôzne projekty, čo ti poskytne možnosť neustále sa učiť a inovovať v rámci rôznych oblastí, nielen v e-commerce.

Práca v našej spoločnosti znamená aktívnu komunikáciu s rôznymi oddeleniami a hľadanie efektívnych riešení pre rôzne výzvy. Tvoje nápady a riešenia budú mať reálny dopad na náš úspech.

Prevádzkujeme e-shopy v rôznych európskych krajinách, takže budeš mať príležitosť pracovať v medzinárodnom prostredí a získavať cenné skúsenosti

Budeš mať zodpovednosť najmä za:

  • plánovanie, realizáciu, riadenie a vyhodnocovanie projektových aktivít od začiatku až po ich dokončenie,
  • rozpracovanie čiastkových úloh,
  • riadenie, podporu a motivovanie členov tímu k dosiahnutiu cieľov projektu,
  • odhalenie, predvídanie, riešenie problémov a prekážok, ktoré môžu vzniknúť počas realizácie projektov,
  • koordináciu a komunikáciu s rôznymi oddeleniami a externými zainteresovanými stranami,
  • monitorovanie a správu rozpočtu a zdrojov pridelených jednotlivým projektom,
  • zabezpečenie dodržiavania časových a kvalitatívnych noriem projektov,
  • reportovanie manažmentu spoločnosti.

Tvojou úplne prvou úlohou bude výzva zmanažovať nové pracovné projekty, startupy aj celé oddelenia pozostávajúce z cca 10 a viac ľudí. Po úspešnom zvládnutí budeš riešiť aj náročnejšie úlohy a vzájomne komunikovať naprieč všetkými oddeleniami.

  • konkurencieschopná platová štruktúra,
  • možnosti profesionálneho rozvoja a vzdelávania,
  • príležitosti pre kariérny rast a postup,
  • firemný notebook,
  • práca v priateľskom kolektíve,
  • firemné podujatia a teambuildingy,
  • zamestnanecké zľavy,
  • možnosť preplatenia vzdelávacích kurzov na rozvoj pracovných zručností,
  • budget na produkty každý mesiac zadarmo.

Ak sa cítiš pripravený prijať túto výzvu - pridať sa k nášmu dynamickému tímu a chopiť sa role vodcu, pošli nám svoj životopis. Ak sa budeš približovať našim predstavám, pozveme ťa na úvodný pohovor. Výberový proces bude pozostávať z dvoch kôl.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Workspace - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

V našom tíme potrebujeme osobnosť s touto charakteristikou:

  • Máš aspoň 5 rokov skúseností v oblasti projektového manažmentu, najmä s riadením tímu a prácou s ľudskými zdrojmi,
  • máš prirodzenú schopnosť motivovať a zapáliť tím pre vytýčenú víziu a doviesť ho k úspešnému dosiahnutiu cieľov,
  • máš mať silné analytické a riešiteľské schopnosti,
  • máš vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti,
  • vieš efektívne plánovať a organizovať prácu s ohľadom na zdroje spoločnosti,
  • si flexibilný so schopnosťou prispôsobiť sa meniacim sa požiadavkám projektov,
  • máš znalosti manažérskeho softvéru a nástrojov na riadenie projektov (napr. Asana).

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Našou víziou je ponúkať ľuďom produkty, ktoré prinesú do ich každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Janka a Petra
Tel.: +421918525153
E-mail: poslať životopis
ID: 4798698  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac