WEB programátor

RAVAFOL s.r.o.

Miesto práce
Antolská 31, Banskobystrický kraj, okres Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba internetových stránok s použitím HTML5, CSS, Javascriptu, PHP a MySQL.

- práca na zaujímavých projektoch
- zázemie perspektívnej stabilnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas, vlastný manažment pracovných úloh
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- reálny potenciál na ďalší rast v rámci spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- individuálny prístup k zamestnancom

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis spolu s referenciami na emailovú adresu: [email protected].
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti RAVAFOL s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona číslo 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie v oblasti informačných technológií
- kreatívnosť
- prax v príslušnej oblasti
- schopnosť nachádzať nové riešenia
- skúsenosti s vývojom SW produktov a aplikácií určených pre internet/intranet
- minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
- analytické myslenie a kombinačné schopnosti
- všeobecný prehľad v oblasti internetu
- vítaná znalosť anglického jazyka
- vítaná znalosť redakčného systému PrestaShop, Wordpress, ...

RAVAFOL s.r.o., ako nadnárodný výrobca svetelnej a nesvetelnej reklamy v EÚ pre špičkové spoločnosti.
Pracujeme pre úspešných.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3076162  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou