Technik / pomocný skladník

Ravita, s.r.o.

Miesto práce
Pružina 186, 018 22, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto) : základný plat + bonusy podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce operátorom výroby
- pomocné práce s naskladňovaním a vyskladňovaním materiálu a výrobkov spoločnosti
- technická údržba potravinárskych strojov
- technická údržba výrobnej prevádzky a udržiavanie jej bezproblémového chodu
- správa a nastavovanie potravinárskych zariadení počas výrobneho procesu
- komunikácia s výrobcami technológií a strojových zariadení používaných vo výrobnej prevádzke
-rozvoj a zavedenie nových technológií do výroby
- odstraňovanie technických porúch
- správa budovy
- dohľad nad externými službami v rámci technickej údržby budovy
- práca s VZV
- komunikácia a report práce nadriadeným (práca s e-mailom, skype call)

Ponúkame veľmi príjemný, súdržný kolektív a spoločné firemné akcie. Školenie 1-krát ročne v odbore + podpora v osobných aktivitách.

Ak spĺňate uvedené znalosti a máte záujem stať sa súčasťou nášho tímu pošlite nám elektronicky cez : POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS
Tieto prílohy:
1. Žiadosť o prijatie na danú pozíciu
2. Životopis (s aktuálnou adresou bydliska, kontaktnými údajmi, podrobným prehľadom praxe so stručným popisom práce a možným nástupom)
3. Aktuálnu fotografiu
Následne po prvom pohovore požadujeme:
1. Referencie z predchádzajúcich zamestnaní s tel. kontaktom k overeniu.

V prípade, že nepošlete niektorú z príloh, nebudeme
vás môcť zaradiť do výberového konania. Spolu s dokumentáciou nám prosím zašlite aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov a vašu aktuálnu adresu pobytu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať priebežne.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu. Z časových dôvodov však budeme odpovedať len záujemcom, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na nového kolegu/kolegyňu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý sa nebude báť niesť zodpovednosť za svoju prácu. Očakávame znalosť v slaboprúde, osvedčenie VZV, aktívny prístup k hľadaniu technických riešení, fyzickú zdatnosť, lojálnosť, samostatnosť, ústretovosť a flexibilitu. Výhodou je záľuba v technickom prepájaní zariadení a zabezpečovanie ich funkčnosti a rozvoja.
Pozitívne myslenie a snaha o neustály osobný rozvoj je cieľom nás všetkých v tíme.
Budeme očakávať dodržiavanie stanovených pravidiel pre tímovú prácu a snahu prichádzať s nápadmi na zlepšenie. Záľuba v elektrotechnike Ti pomôže máť túto prácu rád.

Stabilná spoločnosť s pôsobením v oblasti výroby a distribúcie potravinových produktov s hlavným zameraním na zdravý životný štýl.
Sme nadšenci pre zdravú výživu. Práca je pre nás vášeň, ktorá nás ťahá k výzvam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3169631  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný plat (brutto) : základný plat + bonusy podľa výsledkov