Obsluha regranulačnej linky - Príležitosť pre dynamickú a zodpovednú osobu!

Remarkplast Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 1249, 952 01 Vráble
Termín nástupu
ASAP
Od 4,62 EUR/hod.1700 Eur Brutto v priemere spolu so zákonnými príplatkami (po zaškolení)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Označovanie balení výrobkov z regranulácie
  • Dodržiavanie pracovných postupov, na ktoré bol preškolený
  • Udržiavanie poriadku na pracovisku
  • Ovládanie spracovávaných materiálov na základnej úrovni
  • Prevádzka kontroly vyprodukovaného materiálu
  • Obsluha výrobných strojov
  • Zodpovednosť za správne fungovanie regranulačnej linky

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Práca na regranulačnej linke pod dohľadom predáka
  • Vedenie predpísanej dokumentácie
  • Dodržiavanie pracovných postupov

Pracovná doba:

  • 12-hodinový pracovný čas
  • Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas, pracujeme dva dni práca, dva dni voľno

  • Máš príležitosť zúčastniť sa neformálnych podujatí, kde sa môžeš bližšie spoznať so svojimi kolegami a upevniť tímovú spoluprácu.
  • Aktivity venované zamestnancom sú pre nás prioritou, preto ti ponúkame možnosť zúčastniť sa rôznych teambuildingov, kde sa môžeš v rámci tímu zdokonaliť a naučiť sa nové veci.
  • Okrem toho ti každý deň priznávame stravné v hodnote 6 €, takže sa nemusíš starať o to, čo si budeš variť na obed.
  • Zabezpečujeme pre teba moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami, aby si mohol pracovať efektívne a sústredene.
  • Ak ťa zaujíma osobný a profesijný rast, môžeš sa u nás zapojiť do vzdelávacích programov a získavať nové skúsenosti.
  • Zabezpečujeme ti stabilný základný plat a pravidelné ohodnotenie tvojej práce, aby si sa mohol sústrediť na svoju prácu a vedel, že tvoje úsilie má zmysel.

Informácie o výberovom konaní

Práca na štyri zmeny (ráno, noc, voľno, voľno).
Práca s VZV.
Uchádzača budeme kontaktovať telefonicky, preto je dôležité uviesť si telefonický kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

  • Hľadáme zodpovedného a flexibilného pracovníka.
  • Vzdelanie: Stredné odborné s maturitou v oblasti strojárstva.
  • Zodpovednosť za obsluhu regranulačnej linky.
  • Prax v oblasti strojárenstva je výhodou.
  • Znalosť práce s počítačom (MS Office).
  • Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať.
  • Flexibilita a ochota učiť sa nové veci.

Remarkplast Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou compoundov, re-compoundov a regranulátov. Naša spoločnosť je certifikovaná podľa ISO 9001 a ISO 14001.
Pôsobíme na trhu už od roku 2006. Spolupracujeme s najväčšími výrobcami technických výliskov v automobilovom, strojárskom, elektrotechnickom a spotrebnom priemysle.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Schmidtová
Tel.: +421948080940
E-mail: poslať životopis
ID: 4691973  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,62 EUR/hod.