Fakturantka - admistratíva back office

RIGHT POWER, a.s.

Miesto práce
Werferová 1, Košice
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
fixná zložka +bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov pre fakturáciu na základe odpočtov
meraní a samostatná fakturácia pre odberateľov
- Fakturácia
- Príprava zmlúv, dodatkov a rozpisov preddavkových platieb,
oznámení, upomienok pre koncových odberateľov
- Komunikácia s odberateľmi ohľadne zmlúv a fakturácie,
riešenie vzťahov s odberateľmi
- plnenie iných úloh

- mobilný telefón
- adekvátne mzdové ohodnotenie v rámci segmentu energetiky
- firemné benefity
- možnosť sebarealizácie a profesného rastu
- zaškolenie a systém vzdelávania
- firemná kultúra na vysokej úrovni

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti RIGHT POWER a.s. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- hľadáme pracovníka, ktorého hlavnými charakterovými črtami sú:
cieľavedomosť, zodpovednosť, flexibilita, analytické myslenie,
- skúsenosti v oblasti energetiky sú veľkou výhodou
- profesionálne a príjemné vystupovanie
- zmysel pre tímovú spoluprácu
- analytické myslenie

Sme energetická skupina pôsobiaca v oblasti elektroenergetiky, tepelnej energetiky, plynárenstva a iných energetických odvetví v rámci strednej a východnej Európy .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3272497  Dátum zverejnenia: 22.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná zložka +bonusy