Tester pre Pokec.sk

Ringier Slovakia Media, s. r. o.

Miesto práce
Poštová 1, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
dohodou
Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a z osobného ohodnotenia. Základná zložka platu začína od 800 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ranná dávka komunikácie ťa neminie, naštartuješ sa v kuchynke pri káve a pokračuješ stand up-om, kde si v krátkosti vymeníme informácie ku aktuálnym úlohám, nech je všetko jasné a každý vie, čo má robiť :)

Následne sa zhostíš svojho pracovného miesta (rozumej stôl, interaktívna miestnosť alebo si uži prácu z chill zóny), kde bude tvojou hlavnou agendou testovanie mobilného a desktopového Pokecu na všemožných zariadeniach, písanie testovacích scenárov a ako Sherlock vypátraš a popíšeš edge cases.

Samostatnou jednotkou rozhodne nebudeš. Tvoj tím budú tvoriť chalani developeri, produkťák a grafik. Celkovo nás je na Pokeci celkom slušná tlupa, ktorá spolu funguje a navzájom robí z Pokecu lepšie miesto.

Máme u nás scrum, preto pre-planning, sprint, retro, demo  nebudú len eventy v tvojom kalendári ale aj reálne meetingy, ktoré si vyžadujú sústredenosť a aktívne pracovné nasadenie.

PODMIENKA: min. rok na podobnej pozícii

- ak ti záleží na dobrých vzťahoch v práci, si na dobrej adrese, je tu vynikajúce firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj dobrí kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať, kvízovať, laserovať a užijú si aj v práci kopec zábavy na grilovačkách, raňajkách, teambuildingoch a i firemných párty
- pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiach a trendoch
- navštevujeme odborné konferencie
- flexibilná pracovná doba, moderné technické vybavenie, stravné nad rámec zákona,
- home office, sick day
- športového ducha podporíme MultiSport kartami
- možnosť jazykového vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- ochota a schopnosť učiť sa
- presnosť a zodpovednosť
- analytické myslenie
- precíznosť a zmysel pre detail
- uvítame aspoň 1 rok skúseností s profesionálnym testovaním
- schopnosť pracovať samostatne a proaktívne navrhovať

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o, je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patria: spravodajsko–investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

RINGIER SLOVAKIA MEDIA, s. r. o., zamestnáva viac ako 150 ľudí v Bratislave, v Žiline a v regiónoch. Je súčasťou švajčiarskej vydavateľskej skupiny Ringier AG.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3719390  Dátum zverejnenia: 18.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a z osobného ohodnotenia. Základná zložka platu začína od 800 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí a zručností