Zvárač CO2

RMK SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8,00 €/ hod., v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou
- zváranie kontajnerov a ich pod zostáv, zváranie rámov, dielov a iných oceľových konštrukcií a komponentov
- používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedať za ich správne nastavenie a používanie
- ovládanie a dodržiavanie pracovných postupov na základe platnej výrobnej dokumentácie

- motivačné finančné ohodnotenie
- jednozmenný pracovný režim, víkendy voľné
- stabilná práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- platný zváračský preukaz
- skúsenosť so zváraním
- manuálna zručnosť
- analytické a technické myslenie
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť a samostatnosť
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- znalosť pozície technológ zvárania je výhodou

Oprava motorových vozidiel, karosárske, lakýrnické, mechanické práce, geometria, pneuservis.
Spracovanie a likvidácia starých vozidiel, spracovanie odpadov, predaj náhradných dielov na motorové vozidlá.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3696860  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8,00 €/ hod., v závislosti od skúseností kandidáta